Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Re: Тема за празни приказки(Или къде да си чешем езиците за щяло и нещяло)

Започната от zmiori, 10.09.2020 г., 21:08 ч.

« назад - напред »

gorog

Добро утро!

Тук на североизток, близо до Варна пристанището на Шумен, се очертава слънчев ден! Така предричат братчетата от Юнайтед Стейт ъф бул шит! Ще бъде прекрасно и особено подходящо за рептилиите и насекомите!

Снощи имах съвсем, ама съвсем непринудена среща, с момчетата от дирекция за борба с борбата, та чак взеха акъла на комшиите, кат им видяха надписана Дачия Бъгстър, с разни емблеми и други Държавни знаци! Та отнесохме до късна доба, в приказки, и чаепиене, че отиваха на работа, а се връщаха от друга неотложна дейност! Борят се все още с размах!

Днес ще се поразходя до Шумла! Ще похортувам с разни люде, с бели и други цветни дрешки, и слушалки по вратовете, и после отново ще се паркирам в Старопрестолна Плиска! Забавление едно! Чака ме още пране! Вчера минах само с три перални, и два килима башка!

Весело да ви е другарчета!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гущер


гринго

Яваш миче дан претовариш файтона.
Тя работата свършване няма
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

gorog

За след обяд ми остана един килим, и после почивка! Утре са последните два!

"Няма начин, скачай!" Куку бенд!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

Добро утро!

Според американосите, днес ще е добро времето, до към обяд! Ще започне силното духане, а към 2,30-3 ч започва дъжд, до утре сабале! Според нашите "познавачи", тук в момента вали силен дъжд! Господи, слез и си събери вересиите!

Инак, вчера приключих с всичката перачница! Днес ще търся филтър за смукачката на прахоляци, и други кръжочни дейности!

Лек ви ден!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гущер

Добро утро  :) Слънчево,духа вятър,но е топло.Днес преобувам автомобила с нови,летни патъци.

гринго

Цитат на: гущер - 20.05.2026 г., 07:40 ч.Добро утро  :) Слънчево,духа вятър,но е топло.Днес преобувам автомобила с нови,летни патъци.


В Африка слагат ли зимни гуми
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

гринго

13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

gorog

Цитат на: гущер - 20.05.2026 г., 07:40 ч.Добро утро  :) Слънчево,духа вятър,но е топло.Днес преобувам автомобила с нови,летни патъци.
Много рано си се сетил, за джапанките!

Да не са "всесезонни"?
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Ив.Петров

Цитат на: гринго - 20.05.2026 г., 08:02 ч.
Цитат на: гущер - 20.05.2026 г., 07:40 ч.Добро утро  :) Слънчево,духа вятър,но е топло.Днес преобувам автомобила с нови,летни патъци.


В Африка слагат ли зимни гуми
Едно време нямаше таквиз щуротии, караш с квот има. Пердашехме и с регенерати и катастрофите бяха по-малко. Задкормилните устройства имаха други настройки. Сегашните имат африкански настройки.
Който не знае какво да прави със свободата, никога няма да я оцени. Особено, ако му е подарена.

гущер

Цитат на: gorog - 20.05.2026 г., 12:45 ч.
Цитат на: гущер - 20.05.2026 г., 07:40 ч.Добро утро  :) Слънчево,духа вятър,но е топло.Днес преобувам автомобила с нови,летни патъци.
Много рано си се сетил, за джапанките!

Да не са "всесезонни"?
Не,ама бяха за хвърляне зимните.

gorog

Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...


gorog

,,Настане вечер – месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее, –
Балканът пее хайдушка песен!"

Докладва ДЗ бай чипик Георгиев:

Проблемът е, че Балкана ич не ми пее, а е на един хвърлей място! Въпреки уличното осветление му виждам силуета, та и на югозапад се виждат движещите се светлини по магистралата! И звезди бол! Само старицата Луна се е скрила нейде!
"Нощта е бременна, а утрото по мъдро!"  Какво ли ще се пръкне, от таз ми ти бременност?

Кафето е горещо, приятно! Сгрява ме! Ще запаля поредната цигара, и ще продължа да гледам в ... нищото!
Какво ли ще се роди с утрото?
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

Засега, се роди тих дъждец! Ветрецът бегА, звездите също! Само лампионите наоколо си светят неуморно! Да живей енергото! Ура, другари граничари!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509894
Total Topics: 1913
Most Online Today: 250
Most Online Ever: 8646
(Вчера в 14:46)
Users Online
Members: 1
Guests: 98
Total: 99
Powered by EzPortal