Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Re: Тема за празни приказки(Или къде да си чешем езиците за щяло и нещяло)

Започната от zmiori, 10.09.2020 г., 21:08 ч.

« назад - напред »

gorog

Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 17:51 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 17:47 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 13:01 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 08:43 ч...................
И това е добро! Опитайте!
Ирландското винаги е по-меко от шотландското!
М'чи как!?
м'чи така, но и сингълмалца си има своите хубавини също! :P

Не споря! Не съм опитвал!
А, наздраве, че ш'си лягам! ;D

Днес, пак ядох дървото!
На бай Ганя, най му куца организацията! Отидох в клиниката в 9,20 ч, записан час, преди седмица 9,40! влязох в 10,20ч, тръгнах си в 11,15 ч! За какво? Да ми кажат, че нямам грижи, напротив, диоптъра ми е падтал с 0,5 на око! На всичко отгоре, ми сложиха и нарко, за да ми гледат дъната на зениците, очно налягане, и още не мога да фокусирам добре, а че ме цепи куфалницата е друга бира! В един момент питах докторката-да викам ли жена си, да ми донесе пижамата! Порно, най гнусно порно! Да живее здравната каса, както и всички други касички! Дет казват хората-общата кобила и кучетата не я ядат!
Да, ама не! Тук се яде всичко, без остатък!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

fierce

Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 18:07 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 17:51 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 17:47 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 13:01 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 08:43 ч...................
И това е добро! Опитайте!
Ирландското винаги е по-меко от шотландското!
М'чи как!?
м'чи така, но и сингълмалца си има своите хубавини също! :P

Не споря! Не съм опитвал!
А, наздраве, че ш'си лягам! ;D

Днес, пак ядох дървото!
На бай Ганя, най му куца организацията! Отидох в клиниката в 9,20 ч, записан час, преди седмица 9,40! влязох в 10,20ч, тръгнах си в 11,15 ч! За какво? Да ми кажат, че нямам грижи, напротив, диоптъра ми е падтал с 0,5 на око! На всичко отгоре, ми сложиха и нарко, за да ми гледат дъната на зениците, очно налягане, и още не мога да фокусирам добре, а че ме цепи куфалницата е друга бира! В един момент питах докторката-да викам ли жена си, да ми донесе пижамата! Порно, най гнусно порно! Да живее здравната каса, както и всички други касички! Дет казват хората-общата кобила и кучетата не я ядат!
Да, ама не! Тук се яде всичко, без остатък!

стига рИвал, ти си направо готов за повиквателна!
105 на ,,Чавдар"

гущер

Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 08:07 ч.
Цитат на: fierce - 08.02.2026 г., 20:29 ч.
Цитат на: гущер - 08.02.2026 г., 19:27 ч.Ай,честито  ;D
хай мирси, наливам си един Сингълтън! :P
Живеете си живота вие, ей! А, аз се боря, кат прасе с тиква, в мазето, газейки фекални хубавини! Добре, че имаше аромати на омекотител за пране, доместос, та не осмърдяхме с комшията, на "банишорски Шанел нъмбър файв"! ;D
На село......

Kremenski

Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 18:07 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 17:51 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 17:47 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 13:01 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 08:43 ч...................
И това е добро! Опитайте!
Ирландското винаги е по-меко от шотландското!
М'чи как!?
м'чи така, но и сингълмалца си има своите хубавини също! :P

Не споря! Не съм опитвал!
А, наздраве, че ш'си лягам! ;D

Днес, пак ядох дървото!
На бай Ганя, най му куца организацията! Отидох в клиниката в 9,20 ч, записан час, преди седмица 9,40! влязох в 10,20ч, тръгнах си в 11,15 ч! За какво? Да ми кажат, че нямам грижи, напротив, диоптъра ми е падтал с 0,5 на око! На всичко отгоре, ми сложиха и нарко, за да ми гледат дъната на зениците, очно налягане, и още не мога да фокусирам добре, а че ме цепи куфалницата е друга бира! В един момент питах докторката-да викам ли жена си, да ми донесе пижамата! Порно, най гнусно порно! Да живее здравната каса, както и всички други касички! Дет казват хората-общата кобила и кучетата не я ядат!
Да, ама не! Тук се яде всичко, без остатък!


Колега, много се оплакваш.
В София най-много на следващия ден и  си при лекар специалист.
Това не е на много места по света.
Дай нещо друго.

gorog

Цитат на: Kremenski - 09.02.2026 г., 21:05 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 18:07 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 17:51 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 17:47 ч.
Цитат на: fierce - 09.02.2026 г., 13:01 ч.
Цитат на: gorog - 09.02.2026 г., 08:43 ч...................
И това е добро! Опитайте!
Ирландското винаги е по-меко от шотландското!
М'чи как!?
м'чи така, но и сингълмалца си има своите хубавини също! :P

Не споря! Не съм опитвал!
А, наздраве, че ш'си лягам! ;D

Днес, пак ядох дървото!
На бай Ганя, най му куца организацията! Отидох в клиниката в 9,20 ч, записан час, преди седмица 9,40! влязох в 10,20ч, тръгнах си в 11,15 ч! За какво? Да ми кажат, че нямам грижи, напротив, диоптъра ми е падтал с 0,5 на око! На всичко отгоре, ми сложиха и нарко, за да ми гледат дъната на зениците, очно налягане, и още не мога да фокусирам добре, а че ме цепи куфалницата е друга бира! В един момент питах докторката-да викам ли жена си, да ми донесе пижамата! Порно, най гнусно порно! Да живее здравната каса, както и всички други касички! Дет казват хората-общата кобила и кучетата не я ядат!
Да, ама не! Тук се яде всичко, без остатък!


Колега, много се оплакваш.
В София най-много на следващия ден и  си при лекар специалист.
Това не е на много места по света.
Дай нещо друго.

Кременски, не се оплаквам, напротив, обяснявам какви са реалностите в здравеопазването ни! Може и в същият ден да отидеш на лекар, но при приятел, инак те пускат по канвейра! При кардиолога при който отидох, влязох веднага след като се обадих, защото сме приятели, за очният преглед, с предварително записване, чаках 5 дни, и не си спазиха часа за преглед, в една от реномираните очни клиники в страната! Днес съм при ендокринолог с определен час от 6-ти! Утре трябва да отида при личната, за обща епикриза, и на 12-ти трябва да отида на комисия ТОЛЕК, с все документи, за да решат дали моят диабет или хипертонията ми ще ме подтикнат към извършване на ПТП и да убия някой човек! Ако кажат не, не мога да си подновя книжката, а ако кажат да, подновяват за срок определен от тая комисия, минимум 1 макс 5 години! Пълна идиотия! На наркозависимите и психично болните им искат, епикриза след преглед от невролог! Изобщо нямате на идея що за порстак е бил тоя дето измислил това, че и е прието от ония смешници на жълтите павета! Не мога да се откажа и от ТЕЛК-а си!
Те здравите, трепят на ред по пътищата, та се хванали да градят планини от правдини при болните!
 Моите изследвания са много добри, и нямам притеснения! Защо отидох на очен лекар, въпреки, че по списъка им не се изисква? Беше мое решение, защото, трима мои познати с ТЕЛК за диабет, са ги върнали точно заради това! Нормало е! Диабет и зрение са тясно свързани! С времето, според развитието на болеста ослепяваш, панкреатит, рак на панкреаса, или се самоизяжда, и ако оцелееш още година, добре, и следват, сандък и трап! За това и докторите казват на диабета-бавния убиец! Захапели те, спасение няма!
Нямаш ли приятели, за никъде не си с нашето здравеопазване, и не само!
Да му мислят колегите с ТЕЛК, на които им изтичат книжките, какво ги чака!
И още мога да разказвам! Съмнения за паркинсон! Тремор на лява ръка, не си чувствах ходилата! Да вляза в болница, няма проблем, но чакаш! На ден в "св Наум" влизат само толкова колкото изписват, опашките са 30-40 човека, чакащи, на ден! Минах през частния кабинет на акад Миланов, и веднага ме приеха! Веднага! Паркинсон-НЯМА! Тровили са ме с "деанксит" 14,5 години, вещите доктори! Странични ефекти от отровата! Това беше в годината на местните избори! 45 дни абстиненция! Умирах от болки в главата! Мозъка си иска дрогата, ама кривака не дава! Крещях като неандерталец, и за не слушат съседите в блока една сутрин рано, кога ми светна, бегом на село! Помня само пътя до Перник, всичко останало ми се губи! Не можех да се храня! Пиех си лекарствата на гладно! Метфогама на гладно е по лошо от това да глътнеш въглени! Отслабнах с 25 кг, но оцелях! Здравеопазване! По добре сам да се пазиш, и в никакъв случай да се самолекуваш, отколкото да попаднеш в ръцете на някой шарлатанин! Помогни си сам, за да ти помогне и Господ!
Извинявам се, че бях толкова подробен, но фактите са си факти! Да не разказвам за измисления ми инсулт през 2011 г! Как разхождаха жена ми, като панаирджийска мечка, къде ли не! Трагедия, която и Шекспир не може да опише! За патилата с майка ми, след като падна по стъпалата и се потроши!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

Добро утро, патиланско царство!

Как сте с днешна дата?
Тук от снощи задуха студен, а в момента още по студен вятър! А пък аз гледам вече небето за ония птици с дългите, червени клюнове, дето носели децата! Няма, баце, няма! Сал ония лайномети гларусите, се виждат след зазоряване! С тях върви и гадната какофония!

Пожелавам ви лек, и весел ден!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гущер

Добро утро  :) То здравеопазването и фармацията за тва се развиват главоломно,аптеките и болниците станаха повече от магазините,как не са измислили аптека-хипермаркет,или болница на самообслужване  още  :-\

gorog

Цитат на: гущер - 10.02.2026 г., 07:48 ч.Добро утро  :) То здравеопазването и фармацията за тва се развиват главоломно,аптеките и болниците станаха повече от магазините,как не са измислили аптека-хипермаркет,или болница на самообслужване  още  :-\

Димчо, напълно съм съгласен с теб! Това, което казваш, е като жена да си купи вибратор, или мъж гумена кака! Самозадоволяване братле!
Инак днес с ендокриноложката мина много добре! Свършихме добра работа! Оказа се, че имам и щитовидна жлеза ;D  ;D  ;D !
Почти час веселба!
Лека вечер на всички!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

fierce

Цитат на: gorog - 10.02.2026 г., 19:06 ч.
Цитат на: гущер - 10.02.2026 г., 07:48 ч.Добро утро  :) То здравеопазването и фармацията за тва се развиват главоломно,аптеките и болниците станаха повече от магазините,как не са измислили аптека-хипермаркет,или болница на самообслужване  още  :-\

Димчо, напълно съм съгласен с теб! Това, което казваш, е като жена да си купи вибратор, или мъж гумена кака! Самозадоволяване братле!
Инак днес с ендокриноложката мина много добре! Свършихме добра работа! Оказа се, че имам и щитовидна жлеза ;D  ;D  ;D !
Почти час веселба!
Лека вечер на всички!
на теб май взе да ти харесва?!?
105 на ,,Чавдар"

gorog

Ми младо беше момето! Между 35 и 40 годин! Пък и майтапчийка! От мойта кръвна група, нищо, че беше брюнетка, с ремонт! ;D
Бит и е..н, насита нямат!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гущер

Цитат на: gorog - 10.02.2026 г., 19:20 ч.Ми младо беше момето! Между 35 и 40 годин! Пък и майтапчийка! От мойта кръвна група, нищо, че беше брюнетка, с ремонт! ;D
Бит и е..н, насита нямат!
Този пост ти е много съмнителен-ти от кои си  :o

gorog

Цитат на: гущер - 10.02.2026 г., 20:41 ч.
Цитат на: gorog - 10.02.2026 г., 19:20 ч.Ми младо беше момето! Между 35 и 40 годин! Пък и майтапчийка! От мойта кръвна група, нищо, че беше брюнетка, с ремонт! ;D
Бит и е..н, насита нямат!
Този пост ти е много съмнителен-ти от кои си  :o
Бит/на карти/ е...н/мома/ насита нямат!
Сега схвана ли?
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

Добро утро!

Хладно, но гадателите казват, че днес ще стане 8 градуса! Идааат, идат дългоклюните! Снощи, шефът им ми се обади от гръцко! Щели на си направят малко плаж, да хапнат гръцки манджи, и преди да свърши виното, и попревършат ракията и туршиите тук, щели да дойдат! Голям купон си организират! Йеденье, пиенье и цуни-гуни, вади-тури, все полезности разни!

Айде на бачкане!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гущер

Цитат на: gorog - 11.02.2026 г., 04:36 ч.
Цитат на: гущер - 10.02.2026 г., 20:41 ч.
Цитат на: gorog - 10.02.2026 г., 19:20 ч.Ми младо беше момето! Между 35 и 40 годин! Пък и майтапчийка! От мойта кръвна група, нищо, че беше брюнетка, с ремонт! ;D
Бит и е..н, насита нямат!
Този пост ти е много съмнителен-ти от кои си  :o
Бит/на карти/ е...н/мома/ насита нямат!
Сега схвана ли?
Схванах,ама се изразявай точно,да не стават грешки,а добро утро  ;D

gorog

Цитат на: гущер - 11.02.2026 г., 07:40 ч.
Цитат на: gorog - 11.02.2026 г., 04:36 ч.
Цитат на: гущер - 10.02.2026 г., 20:41 ч.
Цитат на: gorog - 10.02.2026 г., 19:20 ч.Ми младо беше момето! Между 35 и 40 годин! Пък и майтапчийка! От мойта кръвна група, нищо, че беше брюнетка, с ремонт! ;D
Бит и е..н, насита нямат!
Този пост ти е много съмнителен-ти от кои си  :o
Бит/на карти/ е...н/мома/ насита нямат!
Сега схвана ли?
Схванах,ама се изразявай точно,да не стават грешки,а добро утро  ;D

Диме, това са все стари лафове, кога ти не си бил проектиран! :P
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 226
Total: 226
Powered by EzPortal