Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Търг в полза на форума и на вниманието на ИСК и ВСК

Започната от zmiori, 06.09.2018 г., 22:09 ч.

« назад - напред »

zmiori

По молба на Ангел Монев организирам търг в полза на Форума.
Бродирана глава на граничарско куче за поставяне в рамка с размеро приблизително 40/40 см. Любопитното е че е бродирано от граничарска съпруга.
Условия на търга:
1.Първоначалба цена 5 лв.
2. Стъпка 2 лв.
3. Понеже е тематичен ИСК и ВСК имат право на стъпка от 5 лв.
4. Краен срок на търга 30.09.2018г. 23:59 ч.
Пожелавам успех на участниците.
На живо е по хубаво от снимките.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

командира

 Само да уточня! Бродирано от "незнайна Райна", а закупено от магазин, в който продавачката е съпруга на граничар от Елхово.


красимир_ванков

Цитат на: командира - 07.09.2018 г., 06:36 ч.
Само да уточня! Бродирано от "незнайна Райна", а закупено от магазин, в който продавачката е съпруга на граничар от Елхово.

Бата-мата , как съм го пропущил?
Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514


dobrev621

Коя от двете глави е? ??? Щот едната ми мяза на Епирски Молос!!! :o
GSM-0887655071

vesonp1

Цитат на: красимир_ванков - 07.09.2018 г., 09:31 ч.
Цитат на: командира - 07.09.2018 г., 06:36 ч.
Само да уточня! Бродирано от "незнайна Райна", а закупено от магазин, в който продавачката е съпруга на граничар от Елхово.

Бата-мата , как съм го пропущил?

14
Някой май е поспал по време на наряд  ;) :)
Длъжности:Ефрейтор-кльонист,ТГ,Нарядаджия,ДЗ

zmiori

Цитат на: dobrev621 - 07.09.2018 г., 09:53 ч.
Коя от двете глави е? ??? Щот едната ми мяза на Епирски Молос!!! :o

Коса прайш вааа. Нъл виждаш едно и също са ама понеже с главата надолу малко посиняло.
Ади тури 5 пари от горе.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

ПЛАМЕН 68(Феникса)

СТ.Л-Т ПЛАМЕН СТОЯНОВ

красимир_ванков

Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514





красимир_ванков

Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509894
Total Topics: 1913
Most Online Today: 250
Most Online Ever: 8646
(Вчера в 14:46)
Users Online
Members: 1
Guests: 108
Total: 109
Powered by EzPortal