Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Първа среща на граничарите от застава "ЕЛБА"с Филипово, служили 1979-84г

Започната от майор ТЕНЕВ, 26.08.2018 г., 23:13 ч.

« назад - напред »

майор ТЕНЕВ

На 25 и 26 август се състоя първата национална среща на граничарите, служили на застава "Елба"с. Филипово в периода 1979-1984. Събраха се 26 граничари+съпругите на някои от тях, а от страна на Иван Гарфалски и Янко Симеонов-и изтърсаците им-Яни и малкия Божидар Симеонов.
Посетихме заставата, за почти всички -за пръв път от уволнението.
Румен Братоев ме изненада с изрезка от в-к "Граничар" за задържания на 8 март 1981г нарушител.
Другарска вечеря и нощувка-в хотел"Галина палас", на 50 м от р. Тунджа, на 20 км от Елхово
Присъства и нашия 125 Стоян Стоянов.


Неев

Браво момчета! 8)
Много работа имахме в Събота инак бях решил да ви направя внезапна проверка но ви се размина. ;D
Елба  Маказа  МГто.
0898 253 ...

Неев

Цитат на: dobrev621 - 27.08.2018 г., 15:00 ч.
Браво мейджър. :)
Браво но виж как Тенев  умишлено пропусна фотото де се вижда че може и с сипедите наряд. ;D ;D
Елба  Маказа  МГто.
0898 253 ...

петков

,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

майор ТЕНЕВ

Цитат на: Георги Христов Неев - 27.08.2018 г., 19:59 ч.
Цитат на: dobrev621 - 27.08.2018 г., 15:00 ч.
Браво мейджър. :)
Браво но виж как Тенев  умишлено пропусна фотото де се вижда че може и с сипедите наряд. ;D ;D
Може бе, до 4/5 ДФл.
Тръгнахме с Динко Динчев към "Солената вода", макар и неговия Мерц да е по-нисък. Стигнахме до височината на 10/10. Видях настръхналите камъни надолу и се отказах, можеше да направим поразия на някоя от колите. Изчаках Динко да дойде, и през дупката в кльона хванахме към Греда баир и оттам-Радовец.

chekur/Барбов/

А, и Палазов от Карлово видях! Най-после се събраха с Тенев 8)
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

velko

Велко, 12 ГЗ, КАЛЕЕВ, 56520 Момчилград

dobrev621

Цитат на: Георги Христов Неев - 27.08.2018 г., 19:59 ч.
Цитат на: dobrev621 - 27.08.2018 г., 15:00 ч.
Браво мейджър. :)
Браво но виж как Тенев  умишлено пропусна фотото де се вижда че може и с сипедите наряд. ;D ;D
Ама като ви думах аз,че са бутали със сипедите вие не вярвате -я глеи ко равно бря!!! ;) :P
GSM-0887655071

майор ТЕНЕВ

Цитат на: chekur/Барбов/ - 27.08.2018 г., 21:07 ч.
А, и Палазов от Карлово видях! Най-после се събраха с Тенев 8)
Плътно до мен! 8)
Много те хвали за майсторлъка.
Ще видим следващата среща къде ще е.
Доста майтапи имаше. Най-емоционален бе Румен Братоев, той все си бе издънкаджия. През цялото време си спомняха с КГЗ как са се дебнели. И понеже там много футбол се играеше, казва на шефа:"Винаги играех срещу теб, за да мога да те ритам безнаказано"! ;D ;D ;D

chekur/Барбов/

Хубаво, хубаво! Деньо наше момче, то лош граничар няма. 2 долара на цяло ми даде за талисман, винаги ги нося с мен и късмет ми носят 8)
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

майор ТЕНЕВ

Цитат на: chekur/Барбов/ - 28.08.2018 г., 14:16 ч.
Хубаво, хубаво! Деньо наше момче, то лош граничар няма. 2 долара на цяло ми даде за талисман, винаги ги нося с мен и късмет ми носят 8)
До 2007г си вадел хляба с кльоновете. Особено към обект Иганово.

chekur/Барбов/

Цитат на: майор ТЕНЕВ - 28.08.2018 г., 20:40 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 28.08.2018 г., 14:16 ч.
Хубаво, хубаво! Деньо наше момче, то лош граничар няма. 2 долара на цяло ми даде за талисман, винаги ги нося с мен и късмет ми носят 8)
До 2007г си вадел хляба с кльоновете. Особено към обект Иганово.
Да, поддържал е кльона . Сега друг наш чиляк е там, че и Кошутенец 8)
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509947
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 2
Guests: 99
Total: 101
Powered by EzPortal