Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

2 ГЗ "Елба" 16 ГО гр. Гоце Делчев

Започната от цапар, 01.01.2018 г., 23:33 ч.

« назад - напред »

цапар

От няколко години с Жоро сме Здрасти - Здрасти - Добър ден...
Със зет ми си пият кафето и павкат докат отмарят по обяд или надвечер...
Онзи ден му подарявам календар "Граничарите на България 2018 г., той зад щанда и го показвам и подавам на съпругата му и тя:
- Ееее, как улучи!
- Защо?!!! Жоро да не би да е бил граничар???!!! :o :o :o
- Е как! Даже с КУЧЕ 8)
- А стига?! Леле :o
...............
Това беше лани, в самия край на годината... За тази обеща да донесе и албумите :)
Жоро е бил 87-89 г. мл. с-т ИСК, името на СК сега ми бяга, бе дългичко и започва с М......, не бях го чувал :-\ :-[
Ей ни малко след като намери място за календара :) :) - естествено по-младият е той!
Child in Time

Rachelnut

Аз също го срещнах Предадох го често. Ще мога ли да ги снимам?

batetony67

Давай албумите, че и аз служих по това време на Елба ама нещо не го вдявам по физиономия /щото се е разхубавил, разбира се/. ;D
Обичам Родината, мразя държавата.

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509947
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 1
Guests: 118
Total: 119
Powered by EzPortal