Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Впечатления и снимки от срещата

Започната от ilia2003, 01.07.2016 г., 14:31 ч.

« назад - напред »

skitnik32

0896607170

цапар

#46
Топли срещи с по-познати и чистак нови другари от братството на граничарите /част І.ва/
(защото не успях да се справя и направя фото-албум :-[ :-[ :-[):
1. Комисар Ванков е готов за преборване на предстоящите емоции  8);
2. Валдес зорко наблюдава през "портала" на 2-ри десен кои, аджеба, са новопристигащите 8);
3.  СТОМОВ с драгоценната му, която, видно е, как и колко добре го обгрижва, поддържа формата и настроението на граничаря си :);
4. Отново сме рамо до рамо с Бончо  :):);
5. Илия с най-младия Панамец  ??? 8) ;
6. Джимара обяснава как стоят нещата на границата >:(, а комисар Ванков гледа да не изпусне нещо важно ;);
7. Полковникът Кр. Ванков хортува с Марин47 и съпругата му ???;
8. От дясно Вальо Петков "строява" заставата  :o;
9. От ляво Гринго с подкрепление води наблюдение 8) ;
10. Зад нас масата също се напълни, а Барбов в дъното се не вижда, сигур сглобява кабелите на шестструнната електричка ;).
Child in Time

dobrev621

GSM-0887655071

dobrev621

#48
Ей Калеев е това. ;)
GSM-0887655071

петков

Тююу, чок калабалък "лабави", бе!  ;D ;D ;D :P
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

Тодор Вътов

ефр. Вътов  кльонист  1ГЗ  "Победител" под. 56550 4ГО Смолян 1978-80г.

цапар

#51
Поклонението пред подвига на Вергил и Вихър
1 по пътеката
2 колебание
3 Граничарската НИВА
4 Лобното място на Вергил Ваклинов 4
5 Валдеса и Гринго
6 Лобното място на Вергил Ваклинов - Велко с дъщеря си произнася кратко възспоменателно слово
7 Деца, форумците и граждани
8 Лобното място - минута мълчание и поклон
9 Децата пеят песента за Вергил и Вихър
10 Снимки за спомен от лобното място на Вергил Ваклинов 14
Child in Time

efrejtor

Като новобранец във форума - как беше там на срещата?

dobrev621

Цитат на: efrejtor link=topic=5899.msg291775#msg2917в75 date=1467758448
Като новобранец във форума - как беше там на срещата?
Добре дошъл сред свойте, всичко на срещата си беше на ниво. :)
GSM-0887655071

цапар

#54
Благодарение на фотоалбума на vigi от посещението им на заставата в Мързян се опитах да направя подобен и се получи, засега, така:
https://photos.google.com/album/AF1QipNBnIwkVbwo4ZSEwIYDjOHffqHerbC9XYFDNSBv?hl=bg

Сега отваря ли се???
Child in Time

цапар

#55
Снимки от поклонението на Римския мост

https://photos.google.com/album/AF1QipOPKw3d3dZuNRvnpAxgsIjUtFuG7sPjpxjx3aqw?hl=bg
Child in Time

georginankov

Цитат на: цапар - 06.07.2016 г., 10:07 ч.
Снимки от поклонението на Римския мост
https://photos.google.com/album/AF1QipOPKw3d3dZuNRvnpAxgsIjUtFuG7sPjpxjx3aqw
Цитат на: цапар - 06.07.2016 г., 09:36 ч.
Благодарение на фотоалбума на vigi от посещението им на заставата в Мързян се опитах да направя подобен и се получи, засега, така:
https://photos.google.com/album/AF1QipNBnIwkVbwo4ZSEwIYDjOHffqHerbC9XYFDNSBv?hl=bg

Не се отварят.
,,Последният бандит непременно трябва да се залови жив! Другите може с автомати и гранати да се унищожат..."

gorog

Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

цапар

Цитат на: georginankov - 06.07.2016 г., 10:08 ч.
Цитат на: цапар - 06.07.2016 г., 10:07 ч.
Снимки от поклонението на Римския мост
https://photos.google.com/album/AF1QipOPKw3d3dZuNRvnpAxgsIjUtFuG7sPjpxjx3aqw
Цитат на: цапар - 06.07.2016 г., 09:36 ч.
Благодарение на фотоалбума на vigi от посещението им на заставата в Мързян се опитах да направя подобен и се получи, засега, така:
https://photos.google.com/album/AF1QipNBnIwkVbwo4ZSEwIYDjOHffqHerbC9XYFDNSBv?hl=bg

Не се отварят.


Цитатgorog
Re: Впечатления и снимки от срещата
« Отговор #58 -: Днес в 10:11 »
Цитат
Цитат на: цапар в Днес в 10:07
Снимки от поклонението на Римския мост
https://photos.google.com/album/AF1QipOPKw3d3dZuNRvnpAxgsIjUtFuG7sPjpxjx3aqw
валка, не се отварят!
А сега де ??? ??? ???
Василееее, помагаааай >:(
Child in Time

цапар

Child in Time

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 170
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 184
Total: 184
Powered by EzPortal