Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Впечатления и снимки от срещата

Започната от ilia2003, 01.07.2016 г., 14:31 ч.

« назад - напред »

красимир_ванков

Напълни ми се душата . Ще ми държи топло до следващата среща . Имам некоя и друга снемка , обаче отнапреде ше требе да ги "рендосам" Сичко беше НА" нивооооо . И един нов майор се поЯви , веке негово е "царството  майорско "........Сорри , Тенчо , оказа се , че имаш "прилична "конкуРРРРРРенция"
Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

vera

Нашия майор Тенев си е уникален..... :-* :-* 8)

петков

Цитат на: vigi - 03.07.2016 г., 18:37 ч.
Вчера трябваше да уважим мой колега, на когото му омръзна да е ерген и  взе, че се задоми!
Мчи много Убава работа сте му свършили, та и се хвалиш!  >:(
А инак, срещата си стана, то, с харни хора кат` нас - кво да стане!  ;D :P
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

петков

Цитат на: красимир_ванков - 03.07.2016 г., 19:00 ч.
Напълни ми се душата . Ще ми държи топло до следващата среща . Имам некоя и друга снемка , обаче отнапреде ше требе да ги "рендосам" Сичко беше НА" нивооооо . И един нов майор се поЯви , веке негово е "царството  майорско "........Сорри , Тенчо , оказа се , че имаш "прилична "конкуРРРРРРенция"
Ама новия майор и две ромбчета имаше , нъл видя!  ;D
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

красимир_ванков

Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

djimar


velko

Цитат на: майор ТЕНЕВ - 02.07.2016 г., 19:48 ч.
Цитат на: dobrev621 - 02.07.2016 г., 19:00 ч.
Цитат на: Георги Христов Неев - 02.07.2016 г., 17:33 ч.
Браво момчета ...Защо лабавата застава бре ...нямаше ли куцо хоро .
Да угодим на Тенчо.  ;D Представлението си беше на ниво,мейджъра само може да си мечтае за такава застава. :P
Да, като зная състава....за една седмица минимум ще ви вкарам в пътя. Бончо ще командва! ;D
Ето защо е важно да се чете текста на етикета, преди да се консумира напитката в бутилката - за да не се обърква питието. Или дозата. Само така биха се избегнали подобни халюцинации  ;D ;D ;D ;D
Велко, 12 ГЗ, КАЛЕЕВ, 56520 Момчилград

цапар

#37
Цитат morski
Re: Подготовка и записване за срещата 30 юни-3 юли , Доспат 2016г.
« Отговор #69 -: 29.06.2016 г., 07:50 ч. »
Цитат
С много мъка и съжаление,пропускам срещата.
Ползотворна работа и весело изкарване приятели!
Обаче сърце жарко не изтрая... и отдаде почит на Героя!
Child in Time

velko

Морски направи една от най-приятните изненади на срещата -обяви, че няма да идва, но след това нареди картите отново и пасиансът му излезе!  Браво Морски, благодаря ти, че успя да дойдеш, при това - заедно с половинката си!
Велко, 12 ГЗ, КАЛЕЕВ, 56520 Момчилград

vigi

Цитат на: петков - 03.07.2016 г., 19:47 ч.
Цитат на: vigi - 03.07.2016 г., 18:37 ч.
Вчера трябваше да уважим мой колега, на когото му омръзна да е ерген и  взе, че се задоми!
Мчи много Убава работа сте му свършили, та и се хвалиш!  >:(
А инак, срещата си стана, то, с харни хора кат` нас - кво да стане!  ;D :P

Не се и съмнявам, че срещата е била на ниво, даже малко ви завиждам.   :(
Ама то пусто младо и буйно не чува кога му се говори. Дано след 50 години пак да ни събере!  ;D ;D ;D
Да градим България!
Да обичаме родния край!
Да отстояваме свещените граници!

gorog

за мен срещата беше специална. за първи път идвам и съм възхитен от всичко. благодаря момчета!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

morski

    С големи трепети и вълнения премина за мен тази среща! От неповторимата атмосфера,природа,от срещата със стари и нови приятели.
Подвига и паметта на героите граничари няма да бъде забравен докато ни има!
Радвам се,че редиците ни се попълват с много нови колеги,приятели,симпатизанти и най-вече на децата и внуците на граничарите!

цапар

Гр. Доспат, 01.07.2016 г. - посетен за първи път от новия член на националния форум "ГРАНИЧАРИТЕ НА БЪЛГАРИЯ":
1: Поглед към Професионална Гимназия "Васил Левски" и 10 етажната сграда на общежитието;
2-6: Улици, махали, хотели и къщи за гости;
7: Табелата на началното училище;
8-10: яз. Доспат - стената, водната кула и общ изглед;
Child in Time

стателов

Ха. На язовирната стена си ме фотнал и мен. ;)

петков

Цитат на: стателов - 04.07.2016 г., 11:03 ч.
Ха. На язовирната стена си ме фотнал и мен. ;)
И тъй като няма безплатен обяд, ми се струва, че ще се наложи да почерпиш!  ;) ;D
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 166
Total: 166
Powered by EzPortal