Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Впечетления и снимки от срещата.

Започната от ilia2003, 31.03.2016 г., 17:48 ч.

« назад - напред »

chekur/Барбов/

Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 17:27 ч.
Цитат на: ефрейтор Атанас Колев - 07.04.2016 г., 16:51 ч.
    Музеят и крепоста много ме впечатлиха.И учасничките на срещата!
Има още Наско, сега ги обработвам. 8)г
Кое обработваш :o-Че не стана много ясно ;D
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

ефрейтор Атанас Колев

      Давай че ме кефят!Все едно съм с вас. ;D
Атанас Колев

dobrev621

Цитат на: chekur/Барбов/ - 07.04.2016 г., 17:28 ч.
Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 17:27 ч.
Цитат на: ефрейтор Атанас Колев - 07.04.2016 г., 16:51 ч.
    Музеят и крепоста много ме впечатлиха.И учасничките на срещата!
Има още Наско, сега ги обработвам. 8)г
Кое обработваш :o-Че не стана много ясно ;D
Намалям ги. :-[
GSM-0887655071

dobrev621

GSM-0887655071

dobrev621

Това е било нещо като хоримак в миналото и Краси прави проверка да не е останало нещо от времето на Видол.
GSM-0887655071

dobrev621

#170
Още.
GSM-0887655071

chekur/Барбов/

Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 19:13 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 07.04.2016 г., 17:28 ч.
Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 17:27 ч.
Цитат на: ефрейтор Атанас Колев - 07.04.2016 г., 16:51 ч.
    Музеят и крепоста много ме впечатлиха.И учасничките на срещата!
Има още Наско, сега ги обработвам. 8)г
Кое обработваш :o-Че не стана много ясно ;D
Намалям ги. :-[
Аха, помислих за участничките ;D
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

chekur/Барбов/

Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 19:23 ч.
Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 19:22 ч.
Това е било нещо като хоримак в миналото и Краси прави проверка да не е останало нещо от времето на Видол.
Такъв имаше на гробницата в Старосел-незнайно как се озовах там ;D
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

dobrev621

GSM-0887655071

dobrev621

GSM-0887655071

dobrev621

GSM-0887655071

красимир_ванков

Проверих , ама пиячка нямаше , само празни ..... делвички.....
Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

dobrev621

#177
Тия Одриси гонели прасето - демек свинари.  ;)
GSM-0887655071

velko

Благо, защо ми се струва, че този те е хванал за нещо......   ;D ;D ;D ;D
Велко, 12 ГЗ, КАЛЕЕВ, 56520 Момчилград

nikiforov8888

#179
Цитат на: chekur/Барбов/ - 07.04.2016 г., 19:26 ч.
Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 19:23 ч.
Цитат на: dobrev621 - 07.04.2016 г., 19:22 ч.
Това е било нещо като хоримак в миналото и Краси прави проверка да не е останало нещо от времето на Видол.
Такъв имаше на гробницата в Старосел-незнайно как се озовах там ;D
Ха,.......първия клиент на винарната. 8).....присъствал на откриването.... ;) ;D....има и стенопис...."Появи се от нищото и беше с очила"..... ;)

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 98
Total: 98
Powered by EzPortal