Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Издигане на пилон до Паметника в с. Генералово.

Започната от ilia2003, 16.02.2016 г., 22:02 ч.

« назад - напред »

anton


цапар

Тонка, нъл утре щеше да пътуваш?!!! :o
Леле, че група?!!! Тъга ме фаща дет не можах да дойда.
Много добри снимки! - Кой е колегата на предпоследната снимка?
Child in Time

anton

Снимките са на Мусков. аз утре ще съм там да ги почерпя с моите специалитети.
Радко Радев е на снимката.

цапар

Цитат на: anton - 29.03.2024 г., 10:27 ч.
Снимките са на Мусков. аз утре ще съм там да ги почерпя с моите специалитети.
Радко Радев е на снимката.
Благодаря ти, приятен ден и утре безаварийно!
Child in Time

Doktor.nasko

Седемдесет процента от оградата беше боядисана. Не успяха цялата за да бъде изненадата пълна, но и за това благодарим на Милен Милушев/ бат Боби/, Вальо кмет на с.Чернодъб и един служител в кметството на Капитан Андреево!

uestli1

Браво и бурни аплодисменти за анонимната инициатива на Фейсфорума ,,Граничарите на България,,! Това ли искахте да прочетете от съфорумците на сайта ни?Съжалявам ,но аз не съм от тях!Хиляди извинение ако съм засегнал някой от Форум ,,Граничарите на България,,

мъри

Цитат на: uestli1 - 29.03.2024 г., 20:04 ч.
Браво и бурни аплодисменти за анонимната инициатива на Фейсфорума ,,Граничарите на България,,! Това ли искахте да прочетете от съфорумците на сайта ни?Съжалявам ,но аз не съм от тях!Хиляди извинение ако съм засегнал някой от Форум ,,Граничарите на България,,
Аз те разбирам много добре, и съм съгласен с теб!
Подкрепям те!
Нейсе, здраве да е, все ми е тая!
СЪЕДИНЕНИЕ, ТО ПРАВИ СИЛАТА, НО ТО ПРАВИ И ДЕЦАТА

fierce

105 на ,,Чавдар"

гущер


gorog

Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гринго

13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

jivodar___66

Живко Христов Христов

zmiori

"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

гринго

Присъствието беше подобаващо.
Паметникът лъсна,знамето ново
На Шейновец на някого му е трябвало телено въже, че на другия ден РеГеТо се повтори.
Който го е взел ....да си го постави всички знаят къде,и там да му седи!
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

zmiori

Някой ще обясни ли как стана записването?
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 191
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 165
Total: 165
Powered by EzPortal