Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Издигане на пилон до Паметника в с. Генералово.

Започната от ilia2003, 16.02.2016 г., 22:02 ч.

« назад - напред »

ilia2003

Някой има ли спомен, дали около паметника има фундаментирана част от пилон!? Преди малко, Валдеса прати негови колеги на оглед, но не са открили нищо. Погледнете си снимките от миналата година, дано да има нещо запечатано ;)
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

georginankov

Виж тези на Ивчо. Едва ли от тогава земята се е променила. Но като гледам - няма. https://picasaweb.google.com/100192390292037299599/slomBI?authkey=Gv1sRgCJ2PiJ2bkbCofw&noredirect=1#5376095045788119042
,,Последният бандит непременно трябва да се залови жив! Другите може с автомати и гранати да се унищожат..."

uestli1

Пак нещо от Иво от миналата година.Не забелязвам нищо такова.


доктора

,,НА ДЪРЖАВНАТА ГРАНИЦА-ДЪРЖАВЕН РЕД!"

batbobi

Утре сутрин ще имаме информация!Кметицата обеща да провери.

batbobi

Граничен наряд патрул по проверка на паметника в състав .......................установи: няма и следа от фундамент около паметника! ;)

ilia2003

Цитат на: batbobi - 18.02.2016 г., 09:02 ч.
Граничен наряд патрул по проверка на паметника в състав .......................установи: няма и следа от фундамент около паметника! ;)


С малко помощ от твоя страна, ще има!
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

йордан димитров

Каже ли Илийката пилон и знаме ще има...!!!
Jimmy стрелецът  на бързите елени!!!

batbobi

Цитат на: ilia2003 - 18.02.2016 г., 15:06 ч.
Цитат на: batbobi - 18.02.2016 г., 09:02 ч.
Граничен наряд патрул по проверка на паметника в състав .......................установи: няма и следа от фундамент около паметника! ;)


С малко помощ от твоя страна, ще има!

Няма никакъв проблем!

ilia2003

Проекта ще се осъществи, само при условие, че в селото са избрали нов кмет. В смисъл, че не е старата кметица, която присвои 50 лева, изпратени и от наш съфорумник, за освежаване на паметника!
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

batbobi

Колежката е нова и наш човек! ;)

ilia2003

#11
Цитат на: batbobi - 18.02.2016 г., 18:19 ч.
Колежката е нова и наш човек! ;)


Стартирам проекта!

Помощта, която ще ни е нужна се състои в това, че с оглед на малкото време с което ще разполагаме, е добре да имаме готов фундамент. За целта, че трябва една тръба(например от пътен знак) с дължина около 1200 мм да се фундаментира на избраното място, като около 200 мм трябва да са над земята. Може да се изкопае със свредел, а на тръбата да има заварени няколко "мустака" от арматурно желязо. В денят на монтажа, (петък 1 април) ще имаме нужда от електричество от някоя близка къща. Всички материали ползвани  за фундамента, както  труда и електричеството, ще бъдат заплатени!


Предлагам да издигнем пилона тук!

...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

batbobi

Колко висок смяташ да е пилона?

ilia2003

Цитат на: batbobi - 18.02.2016 г., 18:42 ч.
Колко висок смяташ да е пилона?

6-7 метра, най много!
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

batbobi

#14
На датата  фундамента ще е готов! Ще има знаме! А за заплащане и дума да  не става.

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 156
Total: 156
Powered by EzPortal