Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Бойни и парадни униформи в ГВ

Започната от ranik56, 02.03.2011 г., 21:47 ч.

« назад - напред »

красимир_ванков

Цитат на: chekur/Барбов/ - 01.12.2020 г., 18:34 ч.
Цитат на: валентин60 - 01.12.2020 г., 18:15 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 01.12.2020 г., 11:44 ч.
Моя баща пък с шапка!
Това чауш при теб май е по наследства ;)
Баща ми механик-водач на Т-34, аз водач на куче :(
...... знаеш как е...... танка е "Руди" , кучо е Шарик...... сичко си е на място
Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

uestli1

Цитат на: красимир_ванков - 01.12.2020 г., 20:19 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 01.12.2020 г., 18:34 ч.
Цитат на: валентин60 - 01.12.2020 г., 18:15 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 01.12.2020 г., 11:44 ч.
Моя баща пък с шапка!
Това чауш при теб май е по наследства ;)
Баща ми механик-водач на Т-34, аз водач на куче :(
...... знаеш как е...... танка е "Руди" , кучо е Шарик...... сичко си е на място
Ай ся .Да споменем първо дамите Лидка и Маруся.  ;)  А сетне стърчоците-Янек-командир на ,,Руди ,,Франтишек-механик -водач. Гуслик. Малееееее ,като че ли вчера беше! :)

zmiori

Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

uestli1

Цитат на: zmiori - 01.12.2020 г., 22:04 ч.
Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
Малък си и имаш право да питаш . :) Филма е полски и беше култов сериал по време на соца .,,На всеки километър ,,пасти да яде. ;D

fierce

Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 22:15 ч.
Цитат на: zmiori - 01.12.2020 г., 22:04 ч.
Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
Малък си и имаш право да питаш . :) Филма е полски и беше култов сериал по време на соца .,,На всеки километър ,,пасти да яде. ;D
ей ви първа серия

https://www.youtube.com/watch?v=Mt0-e6hRb84
105 на ,,Чавдар"

георги зарков

Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 22:15 ч.
Цитат на: zmiori - 01.12.2020 г., 22:04 ч.
Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
Малък си и имаш право да питаш . :) Филма е полски и беше култов сериал по време на соца .,,На всеки километър ,,пасти да яде. ;D
Ти ще ядеш пасти,а не ги сравнявай >:(

uestli1

Цитат на: георги зарков - 01.12.2020 г., 22:52 ч.
Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 22:15 ч.
Цитат на: zmiori - 01.12.2020 г., 22:04 ч.
Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
Малък си и имаш право да питаш . :) Филма е полски и беше култов сериал по време на соца .,,На всеки километър ,,пасти да яде. ;D
Ти ще ядеш пасти,а не ги сравнявай >:(
Що бе Жоре,почти наборе? :) Я ме светни мен дъртака. ;) ;D

георги зарков

Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 23:12 ч.
Цитат на: георги зарков - 01.12.2020 г., 22:52 ч.
Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 22:15 ч.
Цитат на: zmiori - 01.12.2020 г., 22:04 ч.
Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
Малък си и имаш право да питаш . :) Филма е полски и беше култов сериал по време на соца .,,На всеки километър ,,пасти да яде. ;D
Ти ще ядеш пасти,а не ги сравнявай >:(
Що бе Жоре,почти наборе? :) Я ме светни мен дъртака. ;) ;D
;D ;D ;D

uestli1

Цитат на: георги зарков - 01.12.2020 г., 23:25 ч.
Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 23:12 ч.
Цитат на: георги зарков - 01.12.2020 г., 22:52 ч.
Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 22:15 ч.
Цитат на: zmiori - 01.12.2020 г., 22:04 ч.
Те тия дан са биле от омразните поляци? И кучето и кучето.
Малък си и имаш право да питаш . :) Филма е полски и беше култов сериал по време на соца .,,На всеки километър ,,пасти да яде. ;D
Ти ще ядеш пасти,а не ги сравнявай >:(
Що бе Жоре,почти наборе? :) Я ме светни мен дъртака. ;) ;D
;D ;D ;D
Ko са илиш ва?  :) Ам дъртьовци сме ! Ама сме сербез ,няма назад! ;D

uestli1

Айде лека и хубава вечер! Че утре трябва да храня пенЦионерите и ......мен си! ;) ;D

Ив.Петров

Цитат на: uestli1 - 01.12.2020 г., 21:50 ч.
Цитат на: красимир_ванков - 01.12.2020 г., 20:19 ч.


...... знаеш как е...... танка е "Руди" , кучо е Шарик...... сичко си е на място
Ай ся .Да споменем първо дамите Лидка и Маруся.  ;)  А сетне стърчоците-Янек-командир на ,,Руди ,,Франтишек-механик -водач. Гуслик. Малееееее ,като че ли вчера беше! :)
"Руди"е кръстен на Маруся,заради огнената ѝ коса.
Янек стана командир на втория екипаж, когато към екипажа се присъедини Томаш.
Грузинецът Григорий е механик-водач.
Густлик е пълнач.
Който не знае какво да прави със свободата, никога няма да я оцени. Особено, ако му е подарена.

Румен Йорданов

Не си спомням по кой канал ,но миналата година го даваха този сериал.Наистина беше хит на времето. На село в махалата само у нас имаше телевизор и всички го гледахме .

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 191
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 132
Total: 132
Powered by EzPortal