Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Среща на граничарите от набор 64 служили на 10 ГЗ с. Пловдивци 4 ГО Смолян

Започната от djimar, 23.07.2014 г., 20:29 ч.

« назад - напред »

djimar

ииииииииииииии пак

имаше и проверка от младши набор

djimar


djimar

и за тези които са забравили как изглеждаше кльона / е не беше точно така / ;)

djimar

с кльонката продължаваме проверката и хоп изненадаааа  ???

djimar



valdesidva63

 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(  Ша пийте без мен начи.

Барчо нещо заслабнал ми са види. ;)

Туй мечото беше за предупреждение.Добре че меца е още мой човек. ;) ;) ;)

MLADEN

Браво на Панамци и техните придружителки ! Валдес  няма справедливост ? Твоите новобранци си джиткат
свободни и весели по ДГ, а Ти старото куче продължаваш да нюхаш по ДГ...
И няма бури ,  няма  вражи  сили  моща  на  ГРАНИЧАРЯ  да  сломят !!!

0898 78 43 58

valdesidva63

Цитат на: MLADEN - 07.09.2015 г., 19:07 ч.
Браво на Панамци и техните придружителки ! Валдес  няма справедливост ? Твоите новобранци си джиткат
свободни и весели по ДГ, а Ти старото куче продължаваш да нюхаш по ДГ...


Мъка,колко мъка има на този свят боже. :( :( :( ;) ;) ;)

djimar

Цитат на: MLADEN - 07.09.2015 г., 19:07 ч.
Браво на Панамци и техните придружителки ! Валдес  няма справедливост ? Твоите новобранци си джиткат
свободни и весели по ДГ, а Ти старото куче продължаваш да нюхаш по ДГ...


;D ;D ;D ;D Мъри по ги разбира попските работи ама май пишеше на всеки според заслугите

фър Петков може би ще познае двама Панамци пратени на 18 гз от май до октомври 84 година

djimar


valdesidva63

Е сега вече та пребих.Кво правиш при Филип в Ксанти. >:( ;)
Абе маймун, ти да не хвана напреко. ;)

петков

,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

vigi

Поздравления за срещата, Джими!
За малко се разминахте от проверка и от наша страна.  ;)
Борката в събота ли ви провери?
Да градим България!
Да обичаме родния край!
Да отстояваме свещените граници!

djimar


Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 96
Total: 96
Powered by EzPortal