Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

15 ГЗ "Веслец", с. Мартиново, 1 ГО Видин

Започната от ceco6531, 22.07.2014 г., 17:34 ч.

« назад - напред »

dobrev621

Мариян Петров трябва да ти е бил бомбе!!!
GSM-0887655071

dobrev621

А иначе баща ми е служил там 55-57 година,командир бил Петър Григоров!!!
GSM-0887655071

петков

Цитат на: dobrev621 - 03.01.2019 г., 11:16 ч.
Мариян Петров трябва да ти е бил бомбе!!!

Тц , набори са!
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

vesonp1

Цитат на: Лъчезар Кадиев - 02.01.2019 г., 19:41 ч.
Аз съм Лъчезар Кадиев, бях кльонист и новобранец на мл.ст. Цолов.
Служил съм на 15 ГЗ "Веслец", с. Мартиново, 1 ГО Видин от 1985 до 1986.
Има ли в този форум други, които да са служили по същото време на заставата в Мартиново?
(Или от взвода на кльонистите от набор 1984 в Дружба)

Добре дошъл от мен .
Все ще се появи някой  ;)
Хубави снимки......качвай още ако имаш или някоя история.....малко, по малко става лафа и идват спомените.
Длъжности:Ефрейтор-кльонист,ТГ,Нарядаджия,ДЗ

dobrev621

Цитат на: петков - 03.01.2019 г., 11:44 ч.
Цитат на: dobrev621 - 03.01.2019 г., 11:16 ч.
Мариян Петров трябва да ти е бил бомбе!!!

Тц , набори са!
Той не е ли 84,а ако е 85 значи са биле заедно?!!!
GSM-0887655071

петков

65-ти набор е , една година след мене!
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

dobrev621

GSM-0887655071

Лъчезар Кадиев

С Мариан Петров (от Две Могили, Русенско) служихме по едно и също време. Командир на заставата беше капитан Ранчински, ЗКПЧ Леитенант Шаребански, а Старшина - Борисов.

dobrev621

Цитат на: Лъчезар Кадиев - 03.01.2019 г., 19:12 ч.
С Мариан Петров (от Две Могили, Русенско) служихме по едно и също време. Командир на заставата беше капитан Ранчински, ЗКПЧ Леитенант Шаребански, а Старшина - Борисов.
Мариян е от Ново Село Лъчо!!!
GSM-0887655071

Сачмата

да подритна темата малко?... Казвам се Теодоро Христов, служил съм в сапьорна рота, 1984-1986. От Мартиново си спомням десетина месеца спане на фургони докато строяхме кльона над МОК-а. ... мъкнене на баки с храна от заставата .... и една яка издънка с едно голямо "БУМ!", което отнесе гората в район от 500 метра и изпочупи сума ти джамове на минно-обогатителния комбинат...  ;D
@ Лъчезар Кадиев, мисля, че с теб се познаваме, Лъчо.... сапьорите ми викаха Сачмата, че най-редовно си бях кубе :)

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 170
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 183
Total: 183
Powered by EzPortal