Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

6ГЗ "Нимфа" Ахтопол

Започната от morski, 12.06.2014 г., 09:30 ч.

« назад - напред »

morski



Старата постройка.Ст-на Иван Д.Иванов с готвача снимана от вишката в двора на заставата.



Изглед към Ахтопол от вишката.В дъното връх "Папия"

morski


n.manolov

Тази снимка на заставата през коя година е  morski  ? Всичко е като по конец :)

morski


KOLEV_V

Малко снимки от периода 1976 - 1980

KOLEV_V

След много години ...  поостарели муцуни!

Команден състав на Първа ГК Мичурин и Шеста ГЗ
гр. Ахтопол, декември 2013 година

Това е останало от заставата, построена 1977-1978 година!


zmiori

Егати и заставата ми тя като пионерски лагер.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

uestli1

Да бе Илияне.Липсват чадърите на терасите и масите с ичкийката. ;) ;D Почивен дом ,,Бдим за Родината,,Ей нищо лично. :)

mitko20050

#9
Отлична локация  ;D ;D ;D https://www.google.bg/maps/@42.0969781,27.9491671,253m/data=!3m1!1e3 Дано братлетата са имали хубави бинокли.

dobrev621

Това е работа само за бат Стефча! ;D 8) :P :P :P 8) ;D
GSM-0887655071

border1961

На старата застава баща ми м-р Нинов , тогава, изкара като 125 една година 1970-71 г. А аз изкарах една година покрай нея , в окопите и на стрелбището в игри.За съжаление нямам никакви снимки от тогава.
:-[

dobrev621

А на морето не ходеше ли! ;D ;D ;D Щот аз като малък по цял ден на Дунава и вечерта ми хвърляха по един бой и на другият ден пак там,не може цялата махала там и аз да не съм. ;D 8) ;D
GSM-0887655071

Румен Йорданов

  Интересни сниммки но защо господин Колев няма снимки с войниците от 13 ГЗ Юнак с Горна Мелна.
Сигурно въздуха по морето е друг от този в Трън. И на уволнението 81г никой не се сбогува с него.

KOLEV_V

Навярно соления морски и планинския въздух в Горна Мелна се различават, както и хората!   

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 1
Guests: 99
Total: 100
Powered by EzPortal