Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Подготовка за срещата в Доспат ,,60 години от битката при Римският мост"

Започната от Niki_vd, 13.05.2013 г., 10:21 ч.

« назад - напред »

ПЛАМЕН 68(Феникса)

Обичайния заподозрян смята да тръгне още на 03-04.07.13, до довечера ще уточни бройката :) :) :)
Бройката е уточнена 125, 320, един боец (Кети) и един запасняк (приятел).
За спане 05-07.07.13
СТ.Л-Т ПЛАМЕН СТОЯНОВ

daniel_radovenski


доктора

Бройте ме и мен 2+2,ама в какъв състав ще го доуточня допълнително.
За две нощувки!
,,НА ДЪРЖАВНАТА ГРАНИЦА-ДЪРЖАВЕН РЕД!"

jivko-slavov

мл. с-т Желязков - СЗ

Artiom


vaklin.yurukov

0896798181

Антон

Официалната програма уточнена ли е вече?
Кюстендилският клуб "Вергил Ваклинов" искат да присъстват на мероприятията и се интересуват за програмата.

георги зарков

Цитат на: Антон - 02.06.2013 г., 11:18 ч.
Официалната програма уточнена ли е вече?
Кюстендилският клуб "Вергил Ваклинов" искат да присъстват на мероприятията и се интересуват за програмата.
КДС ще идва ли?А ти?

Niki_vd

В
сряда в Община Доспат има среща между кметовете на селата пряко
ангажирани с тържеството.След това ще уточним подробностите и ще сведа
до знанието на всички във форума програмата по часове и дни.

Антон

Цитат на: георги зарков - 02.06.2013 г., 14:21 ч.
КДС ще идва ли?А ти?
Кой от двамата КДС? ;) Дядото може би с групата от клуба, но ще питам Джоргов-той е организатор.
Моя милост е под въпрос-дъщерята е на турнир, но има вероятност да се отложи. :)

Rishko

а бе принципно и аз съм там.
само дето се чувствам малко объркан. защо датата е 5-7?
до колкото помня винаги се връзваше 30 -2 или горе долу покрай тези дни?
да сме живи да сме здрави ще дойдем, че малкия пак е с едни температури от снощи.
СВЕТЪТ Е ДАДЕН НА ТЕБЕ, НО НИЩО ОТ НЕГО НЕ ТИ ПРИНАДЛЕЖИ -  Светът не е твой! Не го употребявай, а ползвай нужното ти от него и му позволи той да се ползва от тебе.
НИЩО, КОЕТО ВЪРШИШ НА ТОЗИ СВЯТ, НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ ЗА ДРУГИТЕ - Върши всичко както трябва! Никое от делата ти не е за теб!

Niki_vd

Цитат на: Rishko - 03.06.2013 г., 00:44 ч.
само дето се чувствам малко объркан. защо датата е 5-7?
до колкото помня винаги се връзваше 30 -2 или горе долу покрай тези дни?
Когато се събрахме първата година в Доспат спонтанно решихме всяка първа събота и неделя на месец юли да се срещаме там за да почетем паметта на героите!Точно затова датата на срещата през годините е различна.Ако отбелязваме годишнините от битката на точният ден(както е на Сарабурун) присъствието ще е незначително поради работните графици на повечето тук.Затова преценихме,че в почивните дни ще сме повечко граничари!!!

doremi63

Ники, пиши ме и мен, с Norr ще се уточним за стаите и пътуването!

Чавдар

uestli1


георги зарков


Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 167
Total: 167
Powered by EzPortal