Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Подготовка за срещата в Доспат ,,60 години от битката при Римският мост"

Започната от Niki_vd, 13.05.2013 г., 10:21 ч.

« назад - напред »

Niki_vd

         

                  Срещата  по традиция ще е първата събота и неделя на месец юли!


  1.На 05.07.2013г(петък) пристигане в Доспат и настаняване.На рецепцията на хотел,,Диамант" ще има списък,казвате си ника,казват ви в коя стая сте,плащате и се настанявате.
От 17:00ч. в гр. Гоце Делчев ще бъде отбелязана 60 годишнината от създаването на Граничният отряд!
Всички колеги от форума са поканени.Присъствието е по желание!!!
Вечерта в ресторанта е на свободна консумация,кой каквото си пожелае това си поръчва.Ще бъдем много хора който ще поръчват едновременно и за това трябва да проявим малко разбиране за евентуално закъсняла поръчка.Хубаво е да се поръчва по от рано!   
   
2.На 06.07.2013г.(събота) в 10:00 среща пред хотел ,,Диамант" и изчакване до 10:30 на закъснелите.
В 11:00 на центъра на с.Бръщен общ сбор и след изчакване на всички групи поход до ,,Ваклинова чука" за поднасяне на венци и цветя и отдаване почит.
Около 14:00 поднасяне на цветя пред паметните плочи на героите Вергил Ваклинов и Дончо Ганев в местността ,,Римският мост"!
Вечерта в ресторанта другарска вечеря с подсигурен куверт.

     
3.На 07.07.2013г.(неделя) посещение на с.Ваклиново,почистване на паметника там и поднасяне на венци и цветя след което отпътуване.

magi23



ilia2003

...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

ilia2003

...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

ilia2003

До всички желаещи да присъстват на срещата в Доспат ,,60 години от битката при Римският мост"

Не се предвижда, изпращане на официални покани!!!
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

ngemedjiev

Ники Чан се записва за срещата. Засега една стая за двама. Дано моя човек да не кривне пак.
Бройте ме.

Ивайло Христов

От браздата започва Родината!

anton


НакатаGSM

Гледаш го - куче... мърляво , проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата... в душата помияр...

роджери2

2+2 Както винаги.2 нощувки.

morski


stoqn

мл.с. Кузманов
ТГЗ - с. Чорбаджийско

morski

  До тук все "членове на постоянното присъствие",чиито имена излизат още с публикуване на съобщението.Очаквам да се включат "обичайните заподозрени",а и все повече съмишленици. :)

петков

Аз ,също възнамерявам да присъствам 2 дена , както и съпругата ми.
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 154
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 162
Total: 162
Powered by EzPortal