Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Гранични срещи -РУСЕ

Започната от granitsa68, 29.03.2010 г., 16:56 ч.

« назад - напред »

granitsa68

 И аз да намеря място за русенския регион :). Нека русенци се включат тук , пък дано направим една среща.
Ефр. В.ГАНЕВ  11ГЗ"НИСА"с.РАКОВИЦА--ВД

Румен

                 Съгласен съм за среща и нека се преброим.
                                                                                            Румен
Румен 47

granitsa68

 Айде, русенци,да видиме колко сме тук? ;) Можем или не можем??Включете се да се знаем :),много бойци са от това военно окръжие.
Ефр. В.ГАНЕВ  11ГЗ"НИСА"с.РАКОВИЦА--ВД

granitsa68

 Само 2-ма ли сме от този край??? От 300души във форума само 2-ма???????????
Ефр. В.ГАНЕВ  11ГЗ"НИСА"с.РАКОВИЦА--ВД

granitsa68

   ЕЕЕЕЕЕЕх ,Русе ,Русе.
Ефр. В.ГАНЕВ  11ГЗ"НИСА"с.РАКОВИЦА--ВД

Norr

Не се отчайвай. Всяко начало е трудно. Но, както знаеш, и сам воинът е воин. А там вече сте двама. Така че вие двамата поставете началото на срещите в Русе, пък ще се появят и други граничари. Нашият скромен "столичен" опит показва, че колкото и малко да сме, като направим нещо конкретно,  се появява интерес и идват нови хора.
Успех!

Ивайло Христов

Аз ще ви проверя времето за изнасяне до прикриващия рубеж през юни. Няма да ви кажа кога, за да може ситуацията да е максимално близка до бойната. Гответе се: "Застава в оръжие-е-е-е!" ;)
От браздата започва Родината!

anton

Граница, идвай при нас на Кирека до Каспичан. Имаме среща на 1.05. събота. Носи табелка ;D ;D ;D. да те познаем, а ние ще оставим "следи" само за граничари. Тъкмо ще ни направиш проверка за АЛКОХОЛ ;) ;) ;). Поздрави от Варна.

granitsa68

  Ей ,мама му стара , пълно е с чешити тука ;D ;D. Да е...ба и  темата и алкохол ,що ми трябваше ;D.  Антоне , тя табелката лесна , ще си взема кучето с мене ;D. А на вас пожелавам по -плътно до масите и кураж ;)
Ефр. В.ГАНЕВ  11ГЗ"НИСА"с.РАКОВИЦА--ВД

anton

Ще се стараем, др........ ;D ;D ;D ;D

Vladimirov

Георги Владимиров-под.56480 гр.Елхово и 11гз.Ниса,1996-1998год.януари.Кога и къде ще е срещата в Русе?

granitsa68

Гоше, засега сме трима тук . То има още от Русе ама не можем да се намерим бе :). Нека се посъберем и да видим за кога може да стане, дано пък излезе нещо.
Ефр. В.ГАНЕВ  11ГЗ"НИСА"с.РАКОВИЦА--ВД

dobrev621

#12
Владимиров с теб не се ли познаваме,не си ли от Мартен,защо не кажещ на колегата от ЦЕНОВО ,че само в ПЬРВО- РУП има поне 20 бивши, а и РГС е при нас ,ще ги доведем и тях.
GSM-0887655071

Румен

За сведение. Допълних си профила.
Румен 47

паци

#14
Поздрави на всички ! ;)
+ още един русенец
ефр. Пламен Димов  Любимец-56590 /1999-2000/
       
ПРИСА http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=cqs1517844194i.jpg

                                    Rejoice,O young man in the youth...

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509947
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 2
Guests: 101
Total: 103
Powered by EzPortal