Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

''Спортните Скандали'' във Форума

Започната от hala_peta, 15.02.2012 г., 08:24 ч.

« назад - напред »

петков

Ами аз и от кози разбирам повече от тебе, вземи попрочети и се ограмоти, та да не се излагаш! ЦСКА последно е бил шампион 2008-ма, и къмто 2038 се очертава да е пак!  ;D
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

gorog

Цитат на: петков - 12.05.2026 г., 05:11 ч.Ами аз и от кози разбирам повече от тебе, вземи попрочети и се ограмоти, та да не се излагаш! ЦСКА последно е бил шампион 2008-ма, и къмто 2038 се очертава да е пак!  ;D

Говоря за Купата, не за Шампионската титла!

Купата е на дневен ред! Титлата ви я дадоха!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

uestli1

#16862
Цитат на: gorog - 12.05.2026 г., 05:56 ч.Купата е на дневен ред! Титлата ви я дадоха!
И ние си я взехме честно и почтено за разлика от сините приятелки :) САМО ЦСКА!!! ;D




gorog

Цитат на: uestli1 - 20.05.2026 г., 23:53 ч.
Цитат на: gorog - 12.05.2026 г., 05:56 ч.Купата е на дневен ред! Титлата ви я дадоха!
И ние си я взехме честно и почтено за разлика от сините приятелки :) САМО ЦСКА!!! ;D





Въпреки, селкия цар и останалата пасмина, край него, ДА, взехме я, честно и заслужено!
Само ЦСКА!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

петков

,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

петков

Цитат на: uestli1 - 20.05.2026 г., 23:53 ч...
И ние си я взехме честно и почтено за разлика от сините приятелки :) САМО ЦСКА!!! ;D





сините приятелки, ви го набиха два пъти до мъдете за две седмици!  ;D  ;D  ;D
САМО ЦСКА, то инак кого да бием!?
Айде квиченето да започне сега!  ;D  ;D  ;D


,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

gorog

#16866
Цитат на: петков - 21.05.2026 г., 16:39 ч.
Цитат на: uestli1 - 20.05.2026 г., 23:53 ч...
И ние си я взехме честно и почтено за разлика от сините приятелки :) САМО ЦСКА!!! ;D





сините приятелки, ви го набиха два пъти до мъдете за две седмици!  ;D  ;D  ;D
САМО ЦСКА, то инак кого да бием!?
Айде квиченето да започне сега!  ;D  ;D  ;D




Абсолютно вярно-приятелКИ!
Магистрални труженички!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

петков

Цитат на: gorog - 21.05.2026 г., 18:03 ч....
Магистрални труженички!

толкова ли ти струва остроумието, или чакаш Кольо Жеков да ти подскаже!?  ;D
Понапъни се, измисли нещо друго, прояви творчество, де! Пък и си майстор на копи-пейста, все ще намериш нещо в нета!
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

gorog

#16868
Цитат на: петков - 21.05.2026 г., 18:47 ч.
Цитат на: gorog - 21.05.2026 г., 18:03 ч....
Магистрални труженички!

толкова ли ти струва остроумието, или чакаш Кольо Жеков да ти подскаже!?  ;D
Понапъни се, измисли нещо друго, прояви творчество, де! Пък и си майстор на копи-пейста, все ще намериш нещо в нета!

Присмяла съ уфсътъ на кузътъ, че и се вижда пу.........!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

uestli1













Цитат на: петков - 21.05.2026 г., 16:39 ч.
Цитат на: uestli1 - 20.05.2026 г., 23:53 ч...
И ние си я взехме честно и почтено за разлика от сините приятелки :) САМО ЦСКА!!! ;D





сините приятелки, ви го набиха два пъти до мъдете за две седмици!  ;D  ;D  ;D
 




Пирови победи срещу отбор от резерви, заради наказани!  ;D Последните две лета и кусур ви смачкахме от бой и ви вързахме рогата на вратовръзка! :P  ;D  ;D  ;D 

петков

Цитат на: uestli1 - 22.05.2026 г., 09:32 ч.... Последните две лета и кусур ...

Все миналото време ви е в устата, ама и там много избирателно, щото преди 30години отнесохте 7 , преди още години - пак толкова, а бе абонати сте ни и тъй ще си останете, от кочина излизане няма!  ;D  ;D  ;D
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

uestli1

#16871


Цитат на: петков - 24.05.2026 г., 09:01 ч.
Цитат на: uestli1 - 22.05.2026 г., 09:32 ч.... Последните две лета и кусур ...

Все миналото време ви е в устата, ама и там много избирателно, щото преди 30години отнесохте 7 , преди още години - пак толкова, а бе абонати сте ни и тъй ще си останете, от кочина излизане няма!  ;D  ;D  ;D
Ako тия две лета и кусур са минало  ,то тия 30 и кусур са от на Хитлер новобранската! ;D А това 7 все ви е устата ,друг повод за радост нямате! :P Щото подарената радост ви я поднасят на тепсия Шиши и Боко от държавната хранилка,иначе щяхте гладни да мучите жално жално в обора от Подуене! ;D  ;D  ;D 

гущер

Само Ботев бе,ние претенции нямаме  ;D

uestli1

Музикален поздрав с едно ново парче,,Не избрахме ЦСКА,ЦСКА избра нас....,,! ;D


гущер


Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 120
Total: 120
Powered by EzPortal