Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Днес да почерпят! - рожденици и именици

Започната от ranik56, 28.01.2010 г., 18:32 ч.

« назад - напред »

гринго

Цитат на: красимир_ванков - 25.03.2026 г., 10:03 ч.
Цитат на: гринго - 24.03.2026 г., 21:58 ч.Аз такова на патерица ръйш да поздравя гражданина комисар/полковник Ванков,ако може(разбира се че може)!
-Ник'во порастване ръйж.....помъдряване ща да биде.
И да питамж : дан си забравил родния град......ако си дойдеш обозначи се

Да попитам Тук-там се прокрадва инфо, че са ви натресли малко пакистанци за отглеждане. Вярно ли е или е фейк? Относно честитката за ЧРД. Благодаря за вниманието. Относно обаждането, кога съм по махалата. Ако е вярно за тюрбанлиите, н'ЦЪ. Алергичен съм към пакистанци и ма тика на касаплък.



Изупще информацията е вярна
Има тука почти комшии,в отсрещния блок.Мрънкали ,пазарят се в магазина за цените
Общо взето за сега дребни неприятности.Гледам лунохода на жандармеристите върви насам натам.
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

gorog

Прославяме Св. цар Борис-Михаил - Покръстител на българския народ

На Борисовден имен ден празнуват Борис, Бориса, Боряна, Борислав, Борислава, Борил, Борко.

Да ви е честито името!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

Гергеее, де си, бре!?   Пак ли трепеш змея, а?  Не свършиха ли, тез пущини! Удриии!

На всички именяци, честит празник! Бъдете живи и здрави, и берекет!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гринго

Заблеяло ми ягънце в тези кошари.....кат гледа Чобан Герги как точи ножове
Ща апни някой агнешко на няма дай Герги ...май  ;D  ;D  ;D
Наздраве на именниците
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

vigi

 Живи и здрави да са всички именици и празнуващи!
Най - вече специални поздрави и лични пожелания към мустак Герги!
Наздраве и сполука!
Да градим България!
Да обичаме родния край!
Да отстояваме свещените граници!

uestli1

Честито на все Жорета и производните му!Живи и здрави дълги години!Наздраве! :)

гущер


гринго

Що само на Жорковците  ;D  ;D  ;D наздраве на всички които са им отишли да ги почетат...
За здраве и на всички нас



Мисля че тъй го бях написал
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

Christof

Честито на именниците ! Живи и здрави да са и всички покрай тях !
Тъй като е празник НАЗДРАВЕ на всички !

gorog

Днес е св.св. Константин и Елена, както и Спасовден!

На празнуващите именяци - Честито!  Бъдете здрави!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

ефрейтор Атанас Колев

   Честит рожден ден на Пламен Стоянов .Да го срещам все така из Варна кога се разхождам.
Атанас Колев

гринго

За Феникса ли говорим?
Голяма да му порасне......
не бря банковата сметка  ;D  ;D  ;D
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 91
Total: 91
Powered by EzPortal