Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Периодични срещи на граничарите в Асеновград

Започната от karata, 10.01.2012 г., 13:14 ч.

« назад - напред »

karata

                                                                   ЗДРАВЕЙТЕ,

Предстои регионална Гранична среща в Асеновград на 21.01.2012 година (събота).Мястото на срещата е в ресторант -                                               
''Аз и Ти'' в квартал Запад.Началото на срещата е в 19:00 часа
                                                                 Менюто е следното:
1.Зърнена напитка             -100ml - 2.20лв
2.Кола/Фанта/                   -1 бр.   -1.00лв
3.Сода                              -1 бр.   -0.50лв
4.Минерална Вода             -1 бр.    -0.80лв
5.Комбинирана салата       -750гр.  -5.20лв
6.Пил.хапки с корнфлейкс -350гр.  -4.80лв
                                        Всичко - 14.50лв
Алкохол може да си внася всеки по желание.Моля желаещите до 16.01.2012 год.да потвърдят присъствието си.
Проверяващите да заповядат и ТЕ.
         

velko

Поздравления за инициативата, Кара!
Както винаги, ти си обърнал внимание и на детайлите. А "в детайлите е блясъкът" :)
Велко, 12 ГЗ, КАЛЕЕВ, 56520 Момчилград

Ивайло Христов

От браздата започва Родината!

karata

Благодаря,за пожелания,за сега се очертава сериозна група,

stely1971

Ами щом групата ви ще е сериозна, да ви пожелаем весело изкарване и градуса на настроението да е близо до точката на кипене.... :). ПОЗДРАВИ!!!

ilia2003

...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

stely1971

Илия, то ще е грехота ако не бъдат проверени - особено от такива проверяващи като теб - какво са там някакви си 50 км.......!

karata


Barko

Цитат на: karata - 12.01.2012 г., 21:52 ч.
Илийка,координатите са точни,
Здравей Кара.
Страхотна застава сте си избрали.Желая ви успех и по малко безнаказани.
С удоволствие бих ви дошъл на гости,но др.Борисов е наредил да работим в този ден.
Никога не е късно.Аз често минавам през Асеновград и ще ви изненадам.
Бъди здрав.

karata

Благодаря,колега,ще се радвам да се видим,на някоя среща

стомов

     Здравей кара.
запази за ефрейтора едно място.

karata

      Няма проблем,предвидил съм доста места в повече,защото знае ли се ,от коя трънка ще изскочи заек,

aleks72

Ефрейторе, ще се радвам да се запознаем! Кара, Кошутци ставаме трима засега зареждай склада ;D!

karata

      Алекс-няма да има проблем,бройката не плаши-душите наши,всичко ще е точно.

dobrev621

Карат да вземеш и Ники Стефанов,поздрави от мен на всички на срещата.
GSM-0887655071

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509947
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 3
Guests: 87
Total: 90
Powered by EzPortal