Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

След години на ГЗ Кошуте, 4 ГО Смолян

Започната от chekur/Барбов/, 12.09.2011 г., 16:22 ч.

« назад - напред »

chekur/Барбов/

Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D
Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след увото.
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

цапар

#91
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след увото.
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?
Child in Time

chekur/Барбов/

Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 18:20 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след  увото.
Ша ги сканирам на ново .........и тогава 8)
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

цапар

Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 21:28 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 18:20 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след  увото.
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?
Ша ги сканирам на ново .........и тогава 8)
:) 8) Тава да се чува, ще чакам, търпене имам.
Child in Time

chekur/Барбов/

Цитат на: цапар - 10.02.2017 г., 02:09 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 21:28 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 18:20 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след  увото.
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?
Ша ги сканирам на ново .........и тогава 8)
:) 8) Тава да се чува, ще чакам, търпене имам.
Дето викаме ний "баш майсторите"-Ти си наш човек, ша чакаш ;D
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

dobrev621

Цитат на: chekur/Барбов/ - 10.02.2017 г., 14:07 ч.
Цитат на: цапар - 10.02.2017 г., 02:09 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 21:28 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 18:20 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след  увото.
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?
Ша ги сканирам на ново .........и тогава 8)
:) 8) Тава да се чува, ще чакам, търпене имам.
Дето викаме ний "баш майсторите"-Ти си наш човек, ша чакаш ;D
Бе аз такъв един майстор го чаках, чаках пък го смених с друг и си реших въпроса.Сега да го духа. >:(
GSM-0887655071

chekur/Барбов/

Цитат на: dobrev621 - 10.02.2017 г., 14:39 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 10.02.2017 г., 14:07 ч.
Цитат на: цапар - 10.02.2017 г., 02:09 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 21:28 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 18:20 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след  увото.
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?
Ша ги сканирам на ново .........и тогава 8)
:) 8) Тава да се чува, ще чакам, търпене имам.
Дето викаме ний "баш майсторите"-Ти си наш човек, ша чакаш ;D
Бе аз такъв един майстор го чаках, чаках пък го смених с друг и си реших въпроса.Сега да го духа. >:(
Еееех, лека му пръст на колегата :'(  Вероятно след този случай е умрял от глад :( :( :(
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

BajVas


dobrev621

#98
Цитат на: chekur/Барбов/ - 10.02.2017 г., 14:56 ч.
Цитат на: dobrev621 - 10.02.2017 г., 14:39 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 10.02.2017 г., 14:07 ч.
Цитат на: цапар - 10.02.2017 г., 02:09 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 21:28 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 18:20 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 09.02.2017 г., 13:44 ч.
Цитат на: цапар - 09.02.2017 г., 11:25 ч.
Цитат на: chekur/Барбов/ - 08.02.2017 г., 16:27 ч.
Цитат на: цапар - 08.02.2017 г., 14:11 ч.
Цитат на: Ивайло Христов - 19.09.2015 г., 11:19 ч.
От вашата до Кестен ми е един от любимите райони, от местата на които съм ходил. Гората е..., абе от истинската. ;)
Ченгенето и Съдилището също са ми любимо място! Абе - южна граница!
Ееех, Ивайло - страхотни албуми. 8) Жалко, че на Видол неговият от 81 г. дава sorri.. :(
Бре Видоле,  :o остана ли ти белег от порязаното ??? ;D

Кое не ми работи бре? Ако питаш за пръстите дето са накълцах-добре са, нищо ми 8) Ма на кило ракия да дялаш шишове за мръвки си е рисковано :'(
Па на стр. 1 в твойо Отг. № 4 имаш турнат един дет ми трови любопитството, само дека кат го цъкна ми вика дека Sorry, that page was not found. :(
Верно го няма бачка, сигурно съм го изтрил щото чистих някои неща преди време :o Става въпрос за едни снимки когато ходих на заставата четири години след  увото.
Добре щеше да се видят, тюх, негде другаде немаш ли ги?
Ша ги сканирам на ново .........и тогава 8)
:) 8) Тава да се чува, ще чакам, търпене имам.
Дето викаме ний "баш майсторите"-Ти си наш човек, ша чакаш ;D
Бе аз такъв един майстор го чаках, чаках пък го смених с друг и си реших въпроса.Сега да го духа. >:(
Еееех, лека му пръст на колегата :'(  Вероятно след този случай е умрял от глад :( :( :(
Не е умрял ама го е яд, че кирията си беше доста добра-Видоле някои се прават на голяма работа и мислят, че са единствени. :o Пак сме приятели ама до масата-по натакък не. >:(
GSM-0887655071

стомов

   Ежегодната среща на ГЗ Кошута 4 ГО Смолян ще бъде на 3,4и5 август 2018г.

Ивайло Христов

Малко снимки от тазгодишната среща: https://photos.app.goo.gl/E16CFgYQS3MXY1316
Ако не се виждат, надписите към снимките се появяват след натискане на бутона "i" в горния десен ъгъл на екрана.
От браздата започва Родината!

цапар

Цитат на: Ивайло Христов - 06.08.2019 г., 12:02 ч.
Малко снимки от тазгодишната среща: https://photos.app.goo.gl/E16CFgYQS3MXY1316
Ако не се виждат, надписите към снимките се появяват след натискане на бутона "i" в горния десен ъгъл на екрана.
Великолепна среща, страхотни снимки, с граничари, със съпричастни гости и деца, палатки, маси, огньове открити, в печки и под скари и ламарини, знамето на пилона, камиони, джипки, инвентар, пържоли, салати, питиета, риби, китара, песни, хора, задушевни разговори и спящи уморени от "наряд", снимки,  клипове, репортажи, мнения и нововъведения, кльон, пирамида и бразда, пътеки и спомени - някогашни и сегашни.
А бе, луда работа на днешни и здраво стъпили в реалността романтици българолюбци.
Здрави да сте, Кошутци!
Child in Time

vesonp1



Колко народ се събрахте?.
Поздравления за срещата
Длъжности:Ефрейтор-кльонист,ТГ,Нарядаджия,ДЗ

цапар

Цитат на: vesonp1 - 06.08.2019 г., 17:06 ч.


Колко народ се събрахте?.
Поздравления за срещата
Ей ги на финала!!! Май са всичките, без другарките и децата...
Кузмане, надявам се да не ми се разсърдиш, от твоя публикация взех таз страхотна фотография.
пп, имената биха могли да ги напишат, при желание естествено, участниците. :)
Child in Time

uestli1

Цитат на: цапар - 06.08.2019 г., 17:15 ч.
Цитат на: vesonp1 - 06.08.2019 г., 17:06 ч.


Колко народ се събрахте?.
Поздравления за срещата
Ей ги на финала!!! Май са всичките, без другарките и децата...
Кузмане, надявам се да не ми се разсърдиш, от твоя публикация взех таз страхотна фотография.
пп, имената биха могли да ги напишат, при желание естествено, участниците. :)
Все дружина юнаци с баш войводи! :) Браво!

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 95
Total: 95
Powered by EzPortal