Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

След години на ГЗ Кошуте, 4 ГО Смолян

Започната от chekur/Барбов/, 12.09.2011 г., 16:22 ч.

« назад - напред »

chekur/Барбов/

Снимки от похода до Бобина с.Кошута.
[/pre]
Ето и клипчето тук
[/pre]
[/pre]
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

майор ТЕНЕВ

Ех мамка му и тука е кипял живот, и тук момчетата са ставали мъже :( :'( >:( >:( >:(

chekur/Барбов/

Цитат на: майор ТЕНЕВ - 12.09.2011 г., 22:37 ч.
Ех мамка му и тука е кипял живот, и тук момчетата са ставали мъже :( :'( >:( >:( >:(
Така е Тенев,и фактът че се върнахме там след толкова години показва че все още има такива.
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

Ивайло Христов

Че застава "Бобина" отново изпълняваше функциите си по охрана и отбрана на държавната граница разбраха всички, включително и дивите животни. Щом чантата с месото беше цяла нощ навън и ни чакал, ни лисица, ни мечка смя да припари, от това по-добра атестация за нашия наряд няма. ;D ;D ;D
От браздата започва Родината!

chekur/Барбов/

Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

chekur/Барбов/

Цитат на: ivailo_hr - 13.09.2011 г., 10:04 ч.
Че застава "Бобина" отново изпълняваше функциите си по охрана и отбрана на държавната граница разбраха всички, включително и дивите животни. Щом чантата с месото беше цяла нощ навън и ни чакал, ни лисица, ни мечка смя да припари, от това по-добра атестация за нашия наряд няма. ;D ;D ;D
Правилно,освен това нали гръмнахме един път предупредително-да се знае че стреляме на месо.Наистина нищо не беше пипнато,шишето с бирата бях забравил отпушено и даже не беше изветряла-от страх ;D
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

mitaka

Евалата ivailo hr за снимките и за това че сте хапнали и пили по едно на запустялата ГЗ,ако не се лъжа ти нямаше ли роднина в кв Редута София или се бъркам нещо

Ивайло Христов

Къщата на дядо ми е там, ама в момента е почти като някои от заставите... Там съм живял от 1973 г. до 1975 г. и първите няколко месеца като студент през 1994 г.
От браздата започва Родината!

valdesidva63

Цитат на: ivailo_hr - 13.09.2011 г., 10:04 ч.
Че застава "Бобина" отново изпълняваше функциите си по охрана и отбрана на държавната граница разбраха всички, включително и дивите животни. Щом чантата с месото беше цяла нощ навън и ни чакал, ни лисица, ни мечка смя да припари, от това по-добра атестация за нашия наряд няма. ;D ;D ;D

Тя тая мечка да не е луда да дойде.Тя като е видяла тоз брадясал войвода с лиор и калъчка в ръката си е рекла :-Беш мечко да бягаме че то хем ша ма трепи,хем ша ма е_е.Той на Барбов майката на мечката още мед му носи. ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

майор ТЕНЕВ

ЦитатТой на Барбов майката на мечката още мед му носи
Ами нали и аз това писах-като идат там да извика яко и мечките ще му донесат горски мед.

chekur/Барбов/

А бе тя майката донесе ами и децата довела,/пораснали/че от бягане гащите разпрах ;D ;D ;D
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

Ивайло Христов

От браздата започва Родината!

НакатаGSM

Да се върнеш след толкова години на мястото ,където си отдал няколко години от живота си е нещо удивително.На снимките chekur е с 20г по -млад...Поздравления!
Гледаш го - куче... мърляво , проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата... в душата помияр...

майор ТЕНЕВ

Ама като диви прасета сте се навирали из драките еййййй, мерак пусти.
А от тила са оставили дърва на дръвника за нови посещения.
Иво, кой филм гледахте по телевизора? :)

Ивайло Христов

Цитат на: майор ТЕНЕВ - 14.09.2011 г., 09:12 ч.
...Иво, кой филм гледахте по телевизора? :)

Граничарските серии от "На всеки километър":
"Ден втори" и "Хищника"

В първата от тях любимият ми момент е на края, когато м-р Лесли (от Съюзната контролна комисия / ЦРУ) и Велински в униформи чакат на границата (беше река) своя агент, който трябваше да пренесе контейнер с уран. А нашите юнаци им бяха устроили засада. Че като им светнаха с един прожектор. И полковник Бранев вика:
,,Добър вечер майор Лесли!"
И дъра-бъра... Ония видяха, че отсреща има бая цеви насочени към тях и тръгнаха да се оттеглят.
А полковникът казва:
,,Майор Лесли, смятате ли издирването на военнопрестъпници за задължение на Съюзната контролна комисия?"
,,Да"
,,Тогава ни предайте бившия шеф на Обществена безопасност Богдан Велински."
,,С най-голямо удоволствие, но не знам за кого говорите."
,,Помолете офицера до вас да премине реката."
,,Вие се припознавате. Това е моят заместник – майор Робърт Франк."
И тогава Митко Бомбата маха с ръка и вика:
,,Хелоу-у-у, Роби!"
От браздата започва Родината!

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509947
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 2
Guests: 84
Total: 86
Powered by EzPortal