Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Снимки от границата, застави и др.под. в Странджа - Сливарово, Малко Търново ...

Започната от ngemedjiev, 13.10.2009 г., 14:47 ч.

« назад - напред »

фишерски

Взависи  от къде ще тръ гне за М.Тъ рново АКО е от БУРГАС след   като  престигнете от центъра за има път през странджа за ГР.цАРЕВО И ПО ТОВА ШОСЕ НА 11КМ ВДЯСНО от пътя има разклон за село Стоилово ..
Друг маршут Бургас Царево М.Тъ рново който маршут минава покрай село кОСТИ С.гРАМАТИКОВО ОТ КОКОЕТО СЕЛО НА НЯКОЛКО КИЛОМЕТРА В ПОСОКА м.тЪРНОВО ВЛЯВО ПРЕДИ м.тЪРНОВО Е РАЗКЛОНА за с .Сливарово
На добър път и благополучно престигане в красивото Странджанско село .

vasilam

Цитат на: фишерски - 17.07.2024 г., 16:34 ч.
Взависи  от къде ще тръ гне за М.Тъ рново АКО е от БУРГАС след   като  престигнете от центъра за има път през странджа за ГР.цАРЕВО И ПО ТОВА ШОСЕ НА 11КМ ВДЯСНО от пътя има разклон за село Стоилово ..
Друг маршут Бургас Царево М.Тъ рново който маршут минава покрай село кОСТИ С.гРАМАТИКОВО ОТ КОКОЕТО СЕЛО НА НЯКОЛКО КИЛОМЕТРА В ПОСОКА м.тЪРНОВО ВЛЯВО ПРЕДИ м.тЪРНОВО Е РАЗКЛОНА за с .Сливарово
На добър път и благополучно престигане в красивото Странджанско село .

Въпроса е за първия маршрут. Може ли да се стигне с кола или асфалта е тука има, тука няма?


zmiori

"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

gorog

Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

vasilam

Цитат на: gorog - 18.07.2024 г., 11:41 ч.
Цитат на: zmiori - 18.07.2024 г., 11:30 ч.
Е чак пък толкова.
Минава се не е супер ма става.
а, бре, за вас влак няма ли?

Има, но точно там няма  спирка  :)

gorog

Цитат на: vasilam - 18.07.2024 г., 12:20 ч.
Цитат на: gorog - 18.07.2024 г., 11:41 ч.
Цитат на: zmiori - 18.07.2024 г., 11:30 ч.
Е чак пък толкова.
Минава се не е супер ма става.
а, бре, за вас влак няма ли?

Има, но точно там няма  спирка  :)
а стига, бре! глезотии! ще покрачиш малце, как ние го правихме по повече от 720 дни! неуморно безспир! ;)
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

zmiori

Цитат на: gorog - 18.07.2024 г., 11:41 ч.
Цитат на: zmiori - 18.07.2024 г., 11:30 ч.
Е чак пък толкова.
Минава се не е супер ма става.
а, бре, за вас влак няма ли?
Той влака само до ваща застава, за останалите Белчо и Сивушка.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

gorog

Цитат на: zmiori - 19.07.2024 г., 07:26 ч.
Цитат на: gorog - 18.07.2024 г., 11:41 ч.
Цитат на: zmiori - 18.07.2024 г., 11:30 ч.
Е чак пък толкова.
Минава се не е супер ма става.
а, бре, за вас влак няма ли?
Той влака само до ваща застава, за останалите Белчо и Сивушка.
а, защо забрави Гърбушка? а, коня Вихрогон?
и вярно, при нас идваше експреса за софето през каспичан, от толбухин!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 1
Guests: 149
Total: 150
Powered by EzPortal