Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Снимки от границата, застави и др.под. в Странджа - Сливарово, Малко Търново ...

Започната от ngemedjiev, 13.10.2009 г., 14:47 ч.

« назад - напред »

майор ТЕНЕВ

Цитат на: майор ТЕНЕВ - 07.09.2017 г., 22:47 ч.
Трябва да е около Кукузелов чукар. Виж картата.
http://web.uni-plovdiv.bg/vedrin/details/K-35-080-1.html
На около километър преди портала за 9 гз има едни кошари. Помпената станция е за тях.
Това мостче е на рекички, които са временни-през дъждовния период и след него съществуват, но като дойде сушавото, няма вода.
Ако е  на това място, което съм отбелязал със стрелка на снимката е в участъка на 9гз. Малко след портала по пътя към заставата.

nikoliv

Отличен на майор Тенев,това е мястото.Възможно ли е да е на годините на Вълчанов мост.Да не се окаже находка,че да карат туристи там


zmiori

"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

vesonp1

Цитат на: майор ТЕНЕВ - 07.09.2017 г., 10:08 ч.
Реката тече под невзривения свод.
А и зависи кой, как и от къде е снимал.
http://www.panoramio.com/photo/71171094
http://www.desant.net/show-news/27955/
http://www.nationalgeographic.bg/?cid=127&article=3591&img=6719

Мейджър, Вълчанов мост е по-висок от този според снимките които си приложил  ;)
Длъжности:Ефрейтор-кльонист,ТГ,Нарядаджия,ДЗ

dobrev621

Цитат на: vesonp1 - 11.10.2017 г., 08:45 ч.
Цитат на: майор ТЕНЕВ - 07.09.2017 г., 10:08 ч.
Реката тече под невзривения свод.
А и зависи кой, как и от къде е снимал.
http://www.panoramio.com/photo/71171094
http://www.desant.net/show-news/27955/
http://www.nationalgeographic.bg/?cid=127&article=3591&img=6719

Мейджър, Вълчанов мост е по-висок от този според снимките които си приложил  ;)
Тоз Вълчан зет му търсят алтъните ли му бря! ???
GSM-0887655071

vesonp1

Цитат на: dobrev621 - 11.10.2017 г., 08:52 ч.
Тоз Вълчан зет му търсят алтъните ли му бря! ???

Те ги търсят а той ги обърнал в строителни материали и мост направил ;)
Длъжности:Ефрейтор-кльонист,ТГ,Нарядаджия,ДЗ

zmiori

За зет му не знам.
Ама Вълчан войвода няма пръст в тоя мост.
Друг е Въпроса дали е един на последък много се говори че е събирателен образ. Тоест няколко човека /войводи/ го създават. Общо взето такива войводи си избират страшни имена за да всяват респект сред поробителя./един вид псевдоними/.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

майор ТЕНЕВ

Да бе, сегашните знаят повече от съвременниците му.
Напоследък стана модерно да се "ревизират" известни личности.

zmiori

"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."


zmiori

"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

Панчев


zmiori

Лошото е че и още се руши, по мое време това разрушеното по ръба го нямаше.
Дано се задържи така.
Как ми се ще да го видя от към моята си застава от към изток!
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

vasilam

Здравейте, може ли да ми кажете дали може да се стигне с кола от централния път за М Търново до Сливарово? Има отбивка преди М Търново.

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 89
Total: 89
Powered by EzPortal