Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

под. 10210 / 56420, 1 ГО ВИДИН

Започната от kaizer, 07.12.2009 г., 11:07 ч.

« назад - напред »

петков

Цитат на: красимир_ванков - 21.06.2017 г., 20:43 ч.
Онези човекоподобни носорози дека друсат сланинищата си .
Подозирах нещо такова , ама нъл гльодам да съм сигурен , та... ;D ;D ;D
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

Петров123

Добре дошъл  Иване, от 1ГО  има много Русенци, аз бях на 14ГЗ"Чавдар"с.Раяновци..86-88г.
ИСК мл.с-т Петров  СК"КОМ" 14ГЗ "РАЯНОВЦИ" 1ГО-ВИДИН

ivan pendjurov

Здравейте колеги! Служил съм в под.56420 гр.Видин през 1979 - 81  година в МГ    и на  3 ГЗ   с. Куделин.  Ще се радвам ако намеря някои служил  мен.  Поздрави от ефр. Иван Пенджуров

dobrev621

Цитат на: ivan pendjurov - 12.11.2017 г., 07:15 ч.
Здравейте колеги! Служил съм в под.56420 гр.Видин през 1979 - 81  година в МГ    и на  3 ГЗ   с. Куделин.  Ще се радвам ако намеря някои служил  мен.  Поздрави от ефр. Иван Пенджуров
И дан ми носиш повече маршали от украинската атаманска рАдка бря. :o
GSM-0887655071

d.stanchev61

Цитат на: ivan pendjurov - 12.11.2017 г., 07:15 ч.
Здравейте колеги! Служил съм в под.56420 гр.Видин през 1979 - 81  година в МГ    и на  3 ГЗ   с. Куделин.  Ще се радвам ако намеря някои служил  мен.  Поздрави от ефр. Иван Пенджуров
.  Иване .! Конов открил ли си го., ако не аз имам връзка и с него.

Сачмата

Здравейте,бойци! ;) Искрено се радвам, че съществува този форум!
Служих в 1ГО, Щаба във Видин, сапьорна рота, 1984-1986.
Ще се радвам да открия стари бойни другари!...лелеее....колко спомени нахлуват четейки из форума!

gorog

Цитат на: Teo HR - 04.05.2026 г., 11:30 ч.Здравейте,бойци! ;) Искрено се радвам, че съществува този форум!
Служих в 1ГО, Щаба във Видин, сапьорна рота, 1984-1986.
Ще се радвам да открия стари бойни другари!...лелеее....колко спомени нахлуват четейки из форума!

Пиши, приятелю, пиши!

Мнозина се изселиха у фейсбукиту, в затворена групичка, ма да'н ти пука! Ние, тукашните сме все още живи!

Добре си дошъл!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Сачмата

Цитат на: gorog - 04.05.2026 г., 11:48 ч.
Цитат на: Teo HR - 04.05.2026 г., 11:30 ч.Здравейте,бойци! ;) Искрено се радвам, че съществува този форум!
Служих в 1ГО, Щаба във Видин, сапьорна рота, 1984-1986.
Ще се радвам да открия стари бойни другари!...лелеее....колко спомени нахлуват четейки из форума!

Пиши, приятелю, пиши!

Мнозина се изселиха у фейсбукиту, в затворена групичка, ма да'н ти пука! Ние, тукашните сме все още живи!

Добре си дошъл!
Добре заварил, приятелю!... гледам последните постове са доста отдавна?

gorog

Цитат на: Сачмата - 04.05.2026 г., 14:44 ч.
Цитат на: gorog - 04.05.2026 г., 11:48 ч.
Цитат на: Teo HR - 04.05.2026 г., 11:30 ч.Здравейте,бойци! ;) Искрено се радвам, че съществува този форум!
Служих в 1ГО, Щаба във Видин, сапьорна рота, 1984-1986.
Ще се радвам да открия стари бойни другари!...лелеее....колко спомени нахлуват четейки из форума!

Пиши, приятелю, пиши!

Мнозина се изселиха у фейсбукиту, в затворена групичка, ма да'н ти пука! Ние, тукашните сме все още живи!

Добре си дошъл!
Добре заварил, приятелю!... гледам последните постове са доста отдавна?
И по добре е било!

Хич да не ти пука!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

НЕмай грижи! Тук сме все непукисти, и реални, не виртуални приятели!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 154
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 146
Total: 146
Powered by EzPortal