Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Брошура на форум "Граничарите на България"

Започната от anton, 01.02.2011 г., 12:29 ч.

« назад - напред »

Ивайло Христов

Ами хайде да действаме овреме тогава, за да може на Сарабурун да има нова брошура. Сламка към anton - може да се включи и снимка от освежаването на стария паметник на Калеев.
На западната граница май също имаше освежаване на паметник. Който е в течение и има снимки, да си каже.
От браздата започва Родината!

anton


anton


valdesidva63


  И ти ще му отвориш
  и аз ще му отворя.
  Ти с него ще говориш
  аз с него ще говоря.

  И ще открием плахи
  и някак си смутени
  че аз живея в тебе
  и ти живееш в мене.

anton

Цитат на: valdesidva63 - 28.02.2012 г., 13:49 ч.

  И ти ще му отвориш
  и аз ще му отворя.
  Ти с него ще говориш
  аз с него ще говоря.

  И ще открием плахи
  и някак си смутени
  че аз живея в тебе
  и ти живееш в мене.

Кажи ми автора. ;)

valdesidva63

Цитат на: anton - 28.02.2012 г., 13:51 ч.
Цитат на: valdesidva63 - 28.02.2012 г., 13:49 ч.

  И ти ще му отвориш
  и аз ще му отворя.
  Ти с него ще говориш
  аз с него ще говоря.

  И ще открием плахи
  и някак си смутени
  че аз живея в тебе
  и ти живееш в мене.

Кажи ми автора. ;)

Преди мноого години свалях мацки с него и от там го помня.
Мотаят ми се три имена но мисля че беше на Недялко Йорданов или може би Давид Овадия но повече клоня към първия.

velko

#51
Цитат на: valdesidva63 - 28.02.2012 г., 14:07 ч.
Цитат на: anton - 28.02.2012 г., 13:51 ч.
Цитат на: valdesidva63 - 28.02.2012 г., 13:49 ч.


  И ти ще му отвориш
  и аз ще му отворя.
  Ти с него ще говориш
  аз с него ще говоря.

  И ще открием плахи
  и някак си смутени
  че аз живея в тебе
  и ти живееш в мене.

Кажи ми автора. ;)

Преди мноого години свалях мацки с него и от там го помня.
Мотаят ми се три имена но мисля че беше на Недялко Йорданов или може би Давид Овадия но повече клоня към първия.

Предчувствие

Ще си отидем вече,
ще си отидем, зная,
от тихото пространство
на тази малка стая.
Ще тръгнеш ти направо,
ще тръгна аз надясно
и всичко ще е просто,
и всичко ще е ясно.
И няма вече нищо
от днес да ни смущава -
ни страх от лошо име,
ни страх от лоша слава.
Светът ще отрезвее,
ще проговори гласно
и всеки ще живее
безкрайно безопасно.
Почерпили поука
от дните си предишни
ще бягаме от всички
вълнения излишни.
Аз ще потърся него,
ти ще потърсиш нея -
аз с него ще живея,
ти с нея ще живееш.

Но някой ден внезапно
от някаква пролука
ще влезе малък спомен
и с пръстче ще почука.
И ти ще му отвориш,
и аз ще му отворя -
ти с него ще говориш,
аз с него ще говоря,
и ще открием плахи
и някак си смутени,
че аз живея в тебе,
че ти живееш в мене.

Недялко Йорданов
Велко, 12 ГЗ, КАЛЕЕВ, 56520 Момчилград

dobrev621

GSM-0887655071

Ивайло Христов

#53
Тонка, ето ти правилната снимка (първата от долните две) за горния десен ъгъл на лицето на брошурата. Тя е дело на Илко Илиев и съм сигурен, че той ще е горд, че с нещо ще допринесе за брошурата.
И аз съм снимал Валдеса и децата, но от друг ъгъл и не съм ги уловил както трябва.
Харесай си която прецениш и ще ти я пусна на макс. резолюция.

За гърба на брошурата ето ти по-хубава снимка на паметника до Сарабурун - вече с боядисаната от бай Георги ограда. Пък и вратата е притворена и не зее.
От браздата започва Родината!

anton

Първата ще е. Опитах от албумът ти в Picasa, но снимките не се отварят. Затова копнах снимката на Румбата. Кажете какво да поместим в празните странички. Поздрави!

anton

Тези които виждаш ги изпращай. Като уточним снимките ще изпратя текстовете на Станилов за корекции.

anton

Аз съм готов с проекта. Остава да се направят корекции по текста. Кажете си мнението че не остана време.

anton


valdesidva63

Цитат на: anton - 29.02.2012 г., 09:29 ч.
и гръбчето.

Тонка снимката от паметника на Сараборун няма ли да е по добре да се замени с тази

anton


Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509947
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 2
Guests: 88
Total: 90
Powered by EzPortal