Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Нашия форум в Америка.

Започната от dimcho, 13.10.2017 г., 22:22 ч.

« назад - напред »

dimcho


Това е сина ми преди няколко дни на фона на Бостън USA.
Не е бил граничар,но си има баща граничар.



мл.с-т. Димов
0888457690

Donadoni

Хей , браво бе! И Бостън превзехте! ;) Чудо!

plovdivchanets

"Теория  на разбития прозорец" - обяснява хаоса в Бг

георги зарков

Цитат на: dimcho - 13.10.2017 г., 22:22 ч.

Това е сина ми преди няколко дни на фона на Бостън USA.
Не е бил граничар,но си има баща граничар.




Да беше вярно това с надписа на екипа  отзад ,нямаше да е лошо,,България на три морета,и един океан".
Що в този форум няма емотикони с бира ?

красимир_ванков

Цитат на: Donadoni - 13.10.2017 г., 22:33 ч.
Хей , браво бе! И Бостън превзехте! ;) Чудо!

Дончо , що казваш "превзеХТЕ"" , а не .....-ВЗЕХМЕ ?
Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 96
Total: 96
Powered by EzPortal