Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Нова визия на Тениските

Започната от anton, 13.04.2016 г., 12:52 ч.

« назад - напред »

dobrev621

#195
Цитат на: anton - 12.01.2017 г., 14:06 ч.
Ще гледам да са готови за края на март следователно заявки ще правим до края на февруари.
Тони давай цени и да поръчваме. ;D
GSM-0887655071

gorog

Цитат на: dobrev621 - 12.01.2017 г., 15:06 ч.
Цитат на: anton - 12.01.2017 г., 14:06 ч.
Ще гледам да са готови за края на март следователно заявки ще правим до края на февруари.
Тони давай цени е да поръчваме. ;D
в тема заявки..... има цени!
фланелка 25
анцунг 70
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

zmiori

Жорка те ъес цени ориентировъчни. Тонката ша кажи истинските отдире.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

anton

Това са цените, няма да ни начисляват ДДС :)

Калин Тодоров

Добре стоят,само да попитам НЕСТАНДАРТНИ ръкави и крачоли ще може ли да се поръчват. В батальона ми викаха : 2 без5...

Sent from my PMT3408_4G using Tapatalk


Божидар Банков

Калине, разгледай заявките и ще разбереш

стателов

Като гледам ТТДанните на заявките за екип и тениска май сме за отбора по тежка атлетика за ветерани.  ;D

gorog

Цитат на: стателов - 13.01.2017 г., 08:27 ч.
Като гледам ТТДанните на заявките за екип и тениска май сме за отбора по тежка атлетика за ветерани.  ;D
само дето, повече от литър ракия, не можем да вдигаме! ;D
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

zmiori

Цитат на: стателов - 13.01.2017 г., 08:27 ч.
Като гледам ТТДанните на заявките за екип и тениска май сме за отбора по тежка атлетика за ветерани.  ;D

Ти специално си при слаботелесните. :P
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

петков

Цитат на: zmiori - 13.01.2017 г., 09:38 ч.
Ти специално си при слаботелесните. :P
Ами вземайте пример, де! Стига с това безконтролно плюскане и пукница! Ааа! ;D ;D ;D
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

цапар

Цитат на: стателов - 13.01.2017 г., 08:27 ч.
Като гледам ТТДанните на заявките за екип и тениска май сме за отбора по тежка атлетика за ветерани.  ;D
А-ха, както и некои кат тебе и бачо Илия требе секция "гигант" в заявките и отбор сумо :-\...
и за дамите с бедра кат писти също требе се помисли ;)
Child in Time

zmiori

Цитат на: петков - 13.01.2017 г., 10:44 ч.
Цитат на: zmiori - 13.01.2017 г., 09:38 ч.
Ти специално си при слаботелесните. :P
Ами вземайте пример, де! Стига с това безконтролно плюскане и пукница! Ааа! ;D ;D ;D

Да бе да, после да са чудя как да въстановявам загубите.
Така съм си добре вятър немой ма сабори нямам ни един ръб абе страшна айродинамика имам .
А и нали сте чували лафа че в криза дебелите ще отслабнат па слаботе ще изчезнат.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, които поставят интересите на България над интересите на Русия."

Статистика

Members
Total Members: 4717
Latest: В.Зашев
New This Month: 3
New This Week: 1
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509946
Total Topics: 1913
Most Online Today: 292
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 1
Guests: 115
Total: 116
Powered by EzPortal