Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Re: Тема за празни приказки(Или къде да си чешем езиците за щяло и нещяло)

Започната от zmiori, 10.09.2020 г., 21:08 ч.

« назад - напред »

гущер


gorog

Добро утро!

Стартирайте раздумката, а аз ще се включа като се върна!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...



gorog

Добро утро!

Днес било събота! Ако не беше буля, да ми каже вчера, че вчера не е събота а петък, такава бъркотия щях да сътворя, че...пуаче майката!

Лек ви ден! Подпирайте правилно мотиките, дан стане инфекция!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

гущер

Добро утро  :) Днеска,ще подпираме масата и то в прекрасната ни столица  ;D

gorog

Цитат на: гущер - 06.06.2026 г., 07:54 ч.Добро утро  :) Днеска,ще подпираме масата и то в прекрасната ни столица  ;D
Не ни стигат гларусите, че и ти ша цапотиш! :P

Опознай столицата, за да я намразиш още повече!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Ив.Петров

Цитат на: gorog - 06.06.2026 г., 07:38 ч.Добро утро!

Днес било събота! Ако не беше буля, да ми каже вчера, че вчера не е събота а петък, такава бъркотия щях да сътворя, че...пуаче майката!

Лек ви ден! Подпирайте правилно мотиките, дан стане инфекция!
Кви мотики бря, газим в кал. Ден за дюкен.
Който не знае какво да прави със свободата, никога няма да я оцени. Особено, ако му е подарена.

гущер

Цитат на: gorog - 06.06.2026 г., 08:40 ч.
Цитат на: гущер - 06.06.2026 г., 07:54 ч.Добро утро  :) Днеска,ще подпираме масата и то в прекрасната ни столица  ;D
Не ни стигат гларусите, че и ти ша цапотиш! :P

Опознай столицата, за да я намразиш още повече!
Витоша....,абе идилия и малко узо.... ;)

Kremenski

Цитат на: gorog - 06.06.2026 г., 08:40 ч.
Цитат на: гущер - 06.06.2026 г., 07:54 ч.Добро утро  :) Днеска,ще подпираме масата и то в прекрасната ни столица  ;D
Не ни стигат гларусите, че и ти ша цапотиш! :P

Опознай столицата, за да я намразиш още повече!

Пушилняк

gorog

Добро утро!

Димчо, знаеш ти, че е сезона на анасоновите напитки!
Я, ми кажи приятелю млад, докат си цръцкаш узакито, и погледнеш към софето, виждаш ли ресторанта на гларусите/София/?
Ако да, значи си под нивото на смога! Ако не, значи наистина си на хубаво място! Над смога си! Наздраве!
Тия дни смог няма, че дъждовете го свалиха из града и околните квартали и села! Ма не се плашете, няма сЪ Упраим!

Лек ви ден, че и мен работа ме чака!

Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...


гринго

Кой какво сий наредил да му се случи.....другите ща чакат...казах ..бея
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

gorog

Цитат на: гущер - 07.06.2026 г., 08:27 ч.Добро утро от Княжево  :)

То Княжево е князе и княгини, бре! Не ти ли миришат чорапите за там, а?
Да не връткаш някоя аристократка, от стар селски род?
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

gorog

Внимателски внимавайте! Увага!

Заплатите на пенсионерите, пациенти на ДСК са по сметките им от 16,30 ч! Да ви е честито! И леко с пазаренето на магданозя, че до другото плащане има доста време, пък и Взаимоспомагателната каса я закриха отдавна!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509894
Total Topics: 1913
Most Online Today: 250
Most Online Ever: 8646
(Вчера в 14:46)
Users Online
Members: 1
Guests: 108
Total: 109
Powered by EzPortal