Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Записване за коледна среща КСИЛИФОР 1-4 декември 2016 г.

Започната от стателов, 25.10.2016 г., 16:39 ч.

« назад - напред »

dobrev621

Цитат на: gorog - 26.10.2016 г., 08:06 ч.
Илийка извинявай, че пиша друго, но е свързано с темата!
който има телефона на Краси Ванков да му звънне и каже за срещата! той със сигурност ще дойде!
Звъня веднага. :)
GSM-0887655071

петков

Цитат на: петков - 25.10.2016 г., 19:53 ч.
В. Петков ...., за петък и събота!
Станахме 6-ма. Всички за по два дена!
,,обича да слуша и да се учи от батковците граничари!
Щото само те и единствено те са ВЕЛИКИ!"

gorog

Цитат на: dobrev621 - 26.10.2016 г., 08:28 ч.
Цитат на: gorog - 26.10.2016 г., 08:06 ч.
Илийка извинявай, че пиша друго, но е свързано с темата!
който има телефона на Краси Ванков да му звънне и каже за срещата! той със сигурност ще дойде!
Звъня веднага. :)
благодаря, благо!
изрових целия форум, и не можах да го намеря като потребител! не знам кво става!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

bokata


vera

На Комисаря снощи писах в скайпа за срещата.... Уведомен е..... :)

борката

Нито крачка назад,зад нас е България!!!

ilia2003

Цитат на: ilia2003 - 25.10.2016 г., 20:26 ч.
ЦитатИ ако опазим темата само за записване без излишни коментари ще бъде чудесно
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

chekur/Барбов/

Осрахте темата :o
За Барбов-
-Една двойна стая за четвъртък и петък За жена ми и сина
-И две нощувки- четвъртък и петък за мен при някой ХЪРКАЩ :'(......щото като пия кило водка и наще ма не щат :(
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

стателов

Айде спазвайте малко дисциплина.
Илия 2003 няколко пъти Ви напомня................... да не спамите
Лакърдиите в друга тема. Тази е за ЗАПИСВАНЕ. Не за ЛАКЪРДИИ Кой, Кога, Как и половината да му викате браво.
Иначе има и друг вариант - коледна среща  2017 г.

Не съжалявам за резкия тон към всички Вас, които уважавам. Просто уважавайте темата.

Christof

Двойна стая за петък и събота ( 2-ри и 3-ти ). За събота вечер един куверт.

Loksly

Аз съм от Горна Оряховица,задължително ще ви посетя!
Кльонист на 1ГЗ Победител, 13 ГО

Божидар Банков

Две нощувки Божидар Банков

2 / 3  и  3 / 4 т. е. петък и събота


anton


Петров123

Здравей те,  Две  Двойни   стаи  за 03,12,16г.
ИСК мл.с-т Петров  СК"КОМ" 14ГЗ "РАЯНОВЦИ" 1ГО-ВИДИН

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 144
Total: 144
Powered by EzPortal