Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Записване за коледна среща КСИЛИФОР 1-4 декември 2016 г.

Започната от стателов, 25.10.2016 г., 16:39 ч.

« назад - напред »

ефрейтор Атанас Колев

   Що толкова рано се записвате? От къде знаете накъде ще ви са случат нещата към декември?Браво,подредени хора.
Атанас Колев

gorog

Цитат на: ефрейтор Атанас Колев - 06.11.2016 г., 18:55 ч.
   Що толкова рано се записвате? От къде знаете накъде ще ви са случат нещата към декември?Браво,подредени хора.
аз ще си подреждам нещата спрямо срещата!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

ефрейтор Атанас Колев

    Блазе ти.Аз само да имам възможност,хотели под път и на път.Но от сега не мога да я наредя.
Атанас Колев

gorog

Цитат на: ефрейтор Атанас Колев - 06.11.2016 г., 19:05 ч.
    Блазе ти.Аз само да имам възможност,хотели под път и на път.Но от сега не мога да я наредя.
аз ще пътувам след работа. дано не е снежно, че си е.а мамата! мразя да карам по тъмно, пък по сняг...!
Первый рассвет-тебе пограничник! Первый цветок-тебе пограничник! Первая пуля-тоже тебе...

border1961

Стая за двама за събота 03.12., един куверт за вечерта. Ангел Нинов Димитров.

Найден Чучулски


красимир_ванков

Красимир Ванков - стая за хъркачи  - петък и събота , един куверт .
Държавната граница на РБ е свещена и неприкосновена !
0988 869 514

роджери2


ilia2003

Цитат на: ilia2003 - 25.10.2016 г., 22:18 ч.
От сефте, до финиш! Аз и ремаркето ;)

Три нощувки за двама човека!]

Още една двойна стая, за същото време ;)
...Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

chekur/Барбов/

Появиха се причини поради които ние отпадаме от срещата :(
Моля организатора да анулира резервацията на Барбов :(
Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

ПЛАМЕН 68(Феникса)

Първо, да се извиня на организатора за късното записване!

От 01.12.16 Пламен и Тоня -               1 двойна стая
                 Митко и Маги + Йони -      1 двойна стая /голямо легло/ или тройка
                 Владо и Галя -                 1 двойна стая
от 02.12.16 Явор и Виктория + Рая -    1 тройка
                                                       1 двойна стая
                 Иван и Краси + две деца - 1 апартамент
                 Светльо и Невена + дете - 1 тройка
                 Жоро и Ани + дете -          1 тройка
СТ.Л-Т ПЛАМЕН СТОЯНОВ

Пенев

Да се извиня и аз за късното записване.За петък вечер едно легло,може и в столовата :P

marin g.47


гринго

Стая за  двама за събота 3 .12 за Лука Делийски  от гр Септември и Дичо Дичев Дичев   Сливен   и двамата са Козловци 
13ГО 10 ГЗ М.Козлов с.К.Андреево
0893971450

jivodar___66

Живко Христов- за събота една нощувка и един куверт.
Живко Христов Христов

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 152
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 1
Guests: 142
Total: 143
Powered by EzPortal