Промяна новините на форума:

Скъпи потребители, предстои преструктуриране на форума. Тази дейност ще отнеме време. Ако форума прекъсне или се загуби, не се притеснявайте това ще е за кратко и ще бъде с цел обновяване. С тази новина искам да опровергая слуховете за закриване на форума.

Main Menu

Сайт на руската гранична служба - Погранец.ру - http://www.pogranec.ru/

Започната от Админ, 16.10.2011 г., 18:26 ч.

« назад - напред »

morski

 Не бързайте да изземвате задълженията на колегата Стефчев! ;D
Както казваше навремето п-п Димо Калоянчев:"За малка сметка и хубава жена всеки се натиска"

майор ТЕНЕВ

Цитат на: morski - 20.10.2011 г., 07:23 ч.
Не бързайте да изземвате задълженията на колегата Стефчев! ;D
Както казваше навремето п-п Димо Калоянчев:"За малка сметка и хубава жена всеки се натиска"
Ти пък кога си бил с Димо?
Щото той се натискаше само за второто/основното ястие/ ;) :)

morski

  С Димо Калоянчев се познавам от времето когато работих във военния отдел на ОК на ДКМС.След това на 3 януари 75-та ме заведе и въведе в служба на на 3ГЗ.По това време той отговаряше за комс. дружества към Политотдела.


НакатаGSM

 Нещо от 2 седмици не мога да влезна в Погранец.ру. Има ли някой друг с такъв проблем?
Гледаш го - куче... мърляво , проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата... в душата помияр...

valdesidva63

Цитат на: nakatagsm - 31.10.2011 г., 14:22 ч.
Нещо от 2 седмици не мога да влезна в Погранец.ру. Има ли някой друг с такъв проблем?

Снощи след много опити влезнах но много трудно.От няколко дни е така.

chekur/Барбов/

Кандидат-подофицер Барбов,ВЕЛИК КУЧОВОД на 6-та глуха- "Бобина"-не Елитен!Войн- спортист,плувец-значконосец.Брадат негодник и ментарджия! Грубиян и оплюващ, обижда.Комсомолски-лизач на мед! ЦСР-0885069774

доктора

Цитат на: Niki_vd - 31.10.2011 г., 16:53 ч.
Понеже подържам кореспонденция с техническият им админ има информация,че са ударени от хакери и затова има проблем със влизането във техният форум.
Ето каква била работата и аз имам от наколко дена проблем ,че не мога да влезна.
,,НА ДЪРЖАВНАТА ГРАНИЦА-ДЪРЖАВЕН РЕД!"

Погранец

За съжаление, този сайт е само за Русия, поради сериозни хакерски атаки.

майор ТЕНЕВ

Лично мое мнение-към хакерите и такива които създават и пускат вируси отношението трябва да бъде като към най-големи престъпници.Тези им действия трябва да се приемат като действия срещу човечеството и да се наказват с най-жестоките мерки.

Погранец

За съжаление тези престъпници все още трябва да открием, и е трудно.
http://pogranecru.livejournal.com - Вестник на форума, има новини за форума и живота си граница.

НакатаGSM

Цитат на: VALENTIN STEFCHEV - 12.11.2011 г., 13:10 ч.
Вие имате и вестник , наистина сте големи и ви свалям шапка
И аз свалям шапка на Админа на руският фурум ,но и най-вече на нашият Админ,че ни свърза с всичко това
Гледаш го - куче... мърляво , проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата... в душата помияр...

Погранец

Здравейте! Още веднъж искам да се извиня за това, че достъп до форума е ограничен. Докато сте свързани с Украйна, но се надяваме, че атаката спира. Скоро се надяваме да влезе в пълен режим на работа. Моля, не се обиждат, ние бяхме счупване много сериозно. Необходимо е да се запази на сайта.

доктора

,,НА ДЪРЖАВНАТА ГРАНИЦА-ДЪРЖАВЕН РЕД!"

Погранец

доктора?  Может неправильный перевод? Форум стали открывать постепенно, вчера открыли вход Украине, сегодня всем странам СНГ и Болгарии. добро пожаловать! :)

Статистика

Members
Total Members: 4716
Latest: слави
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 509906
Total Topics: 1913
Most Online Today: 154
Most Online Ever: 8646
(09.06.2026 г., 14:46 ч.)
Users Online
Members: 0
Guests: 169
Total: 169
Powered by EzPortal